Bizi ArayınBizi Arayın...


Kombi Kart Tamir Servisi

Kombi Kart Tamir Servisi İzmir

Kombi Elektronik Kart Tamir Servisi ile Kombi her alanında kullanılan elektronik kartların bakım ve onarımı faaliyetlerini teknik serviste veya yerinde gerçekleştirir. 


Eğitimli ve deneyimli personel, en güncel teknik altyapı ilkesiyle faaliyetlerini gerçekleştiren teknik servis birimimiz, kalite bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir. Arıza tespit ve onarımı için iş bilinci taşımayan teknik servislerle çalışmak, çoğu zaman arızası mümkün olan cihazı tamir edilemez hale getirmektedir. “Doğru tespit ve doğru müdahale” ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan teknik servisimiz, müşterinin zaman ve maddi açıdan kayıplar vermesinin önüne geçmeye devam edecektir. 


Kombi Ekran Kardı Tamiri
Kombi Motor Kartı Tamiri
Kombi Elektronık Kart Tamiri
Kombi Beyin Tamir
6 Ay Servis Garantili Onarım

Yıllık Periyodik Bakım Hizmeti

Yedek Parça Temini


Elektronik Kart Tamir Yaptıgımız Markalar;

Buderus Kombi Kart Tamiri, Demirdöküm Kombi Kart Tamiri, Baymak Kombi Kart Tamiri, Ferroli Kombi Kart Tamiri, Bosch Kombi Kart Tamiri, Vestel Kombi Kart Tamiri, Ariston Kombi Kart Tamiri, Vailant Kombi Kart Tamiri, Viessmann Kombi Kart Tamiri, Alarko Kombi Kart Tamiri, Tormo Dinamik Kombi Kart Tamiri, ECA Kombi Kart Tamiri, Beratta Kombi Kart Tamiri, Arçelik Kombi Kart Tamiri, Süsler Kombi Kart Tamiri, Daikin Kombi Kart Tamiri, Proterm Kombi Kart Tamiri, Maktek Kombi Kart Tamiri,

 

       

Şehir Dışı Gönderileriniz için Üçretsiz Kargo Anlaşma Kodumuz;

İzmir il sınırları dışındaki arızalı Kombi ürün ve kargo günderileriniz için YURTİÇİ kargo firmasıyla yapılan anlaşmaya göre 250525045indirimli gönderi kodu ile gönderilerinizi % 60 varan indirim ile tamir maliyetlerinizi daha ekonomik hale getiriyoruz. Türkiyenin teknik servis yüzü olarak gelişen ve büyüyen kadromuzla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.


EKİKETLER;

Kombi kart tamiri fiyatı, Kombi beyin fiyatları, Kombi kartı neden yanar, Kombi kart fiyatı, Kombi kart tamiri, İzmir Kombi kart tamiri, Kombi Kart Beyin Tamiri