Bizi ArayınBizi Arayın...


Ankastre

İzmir Ankastre Teknik Servisi

Ankastre teknik servis firması olarak hizmet sunarken fırın, ocak, mikrodalga ve davlumbazlar için tüm bakım ve onarım çalışmalarını gerçekleştiriyoruz. Ankastre ürünlerinizin markası ne olursa olsun hızlı bir şekilde İzmir ankastre teknik servisi firmamıza başvurabilir ve garanti kapsamında hizmet alabilirsiniz. Arçelik, Beko ve Vestel başta olmak üzere Samsung, LG, Simfer, Profilo, Altus ve Bosch gibi markaların da teknik servis görevini üstlenen firmamız, İzmir’in tüm ilçelerinde çalışmalarına devam etmektedir.

Fırın Bakım ve Onarım Hizmetleri

Mutfak fırınları garanti süresinin dolmasıyla beraber arıza verebilir. Bunun nedeni fırınların aşırı ısınması ya da ciddi elektrik yüküne maruz kalmalarıdır. Farklı nedenlerden dolayı da fırınlar bozulabilirken uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet almanız gerekecektir. Fırın bakım ve onarım hizmeti konusunda firmamıza ulaşarak İzmir’in dilediğiniz bölgesinden arıza tespit talebinde bulunabilirsiniz. Profesyonel ekiplerimiz arıza tespit işlemlerinin yanı sıra fırın bakım onarım ve yedek parça tedariki sağlayarak müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Mikrodalga Bakım ve Onarım Çalışmaları

Mikrodalga fırınlar, günümüzün modern ve teknolojik cihazları arasındadır. Haliyle bu ürünlerde de garanti süresinden sonra bazı nedenlerden kaynaklı arızalar oluşabilir. İzmir ankastre teknik servisi olarak alanında uzman çalışanlarımız mikrodalga bakım ve onarım işlemlerini başarılı bir şekilde tamamlamaktadır.

Mikrodalga fırınların arıza yapması halinde ilk olarak profesyonel bir firma ile iletişime geçmeniz gerekir. Çünkü bu ürünlerle ilgili yapılacak hatalı bir bakım onarım işlemi, ürünlerin kullanılamayacak hale gelmesine sebep olacaktır. O halde İzmir’in en büyük teknik servisi olarak günün herhangi bir saatinde bize ulaşabilir ve hizmet talep edebilirsiniz. Aynı şekilde ankastre ürünlerin yedek parça tedariki de yine firmamızca yönetilmektedir.

Ocak ve Davlumbaz Bakım Onarım Hizmetleri

İzmir ankastre bakım onarım firması olarak ocak ve davlumbaz arızalarınız için garantili çözümler sunuyoruz. Özellikle de iş yerlerinde ve büyük işletmelerde kullanılan davlumbazların hatalı kullanımlardan dolayı arızalandığı unutulmamalıdır. Ayrıca davlumbazlar gerek yapımı gerekse kurulumu bakımından maliyetli ürünlerdir. O halde yaşanabilecek arızalarda yetkili teknik servislerden hizmet almanız gerekir. Firmamız, alanında uzman ekibiyle beraber ocak, davlumbaz, fırın ve mikrodalga gibi ankastre ürünleri için gerekli çalışmaları garanti kapsamında sunmaya devam etmektedir.