Bizi ArayınBizi Arayın...


Hooweer Beyaz Eşya Servisi Tamiri

Hooweer Beyaz Eşya Teknik Servisi

Hooweer Bulaşık Makınesi Servisi Hooweer Çamaşır Makinesi Servisi Hooweer Buzdolabı Servisi Hooweer Fırın Servisi

İzmir HOOWEER beyaz eşya teknik servisi denildiğinde akla ilk gelen firmalar arasında yıldırım teknik ailesi yer almamız her zaman gurur vermektedir. Gerekli tüm bakım onarım tamir yedek parça işlemlerine en kısa sürede hizmet vermekteyiz. Orijinal parça kullanımından şaşılmamasından dolayı yapılan işlemlere garanti vermekten çekinmiyoruz. Tarafımızdan yapılan işlem sonrasında gözünüz arkada kalmayacaktır. Her hangi bir problemde İzmir Hooweer beyaz eşya teknik  servis bir telefon kadar uzağınızdadır.

50 TL

HOOWEER BEYAZ EŞYA

TEKNİK SERVİS

HOOWEER BEYAZ EŞYA

BİLGİ

HOOWEER BEYAZ EŞYA

TEKNİK DESTEK

HOOWEER BEYAZ EŞYA

SERVİS ÜCRETİMİZ

 

İzmir teknik servis elemanlarımız iyi eğitim almış, tecrübeli kadrodan oluşur. Her hangi bir beyaz eşya arıza durumunda profesyonelce müdahalede bulunabilirler. Piyasada birçok beyaz eşya tamircisi olmasına rağmen, birçoğu işi yapmak için gereken niteliğe, deneyim ve özveriye sahip değildir. Bu yüzden İzmir Hooweer beyaz eşya tamircisi ararken teknik bilgisi iyi olan servis çağırmanız gerekir. Firmamız; buzdolabı tamiri, çamaşır makinesi tamiri, bulaşık makinesi tamiri, kurutma makinesi tamiri, televizyon tamiri, fırın tamiri, kombi tamiri, termosifon tamiri ve süpürge tamiri konusunda güncel kalarak en yüksek seviyede düzenli teknisyenlere sahiptir.

 HOOWEER BEYAZ EŞYA TAMİR FİYATLARI

TUTAR / BİRİM
Hooweer Buzdolabı Servis Üçreti 50,00 TL
Hooweer Çamaşır Makinesi Servis Üçreti 50,00 TL
Hooweer Bulaşık Makienesi Servis Üçreti 50,00 TL
Hooweer Ankastre Servis Üçreti 50,00 TL
Hooweer Fırın Servis Üçreti 50 ,00TL
Hooweer Beyaz Eşya Yedek Parça Fiyatları Bize Sorunuz

İzmir samsung servisi, Samsung teknik servisi, samsung Klima servisi, samsung Buzdolabı servisi, Çamaşır makina servisi, Beyaz eşya servisi, Teknik Servisi

Kapsamlı hizmetlerimizden bir tanesi de işi hızlı bir şekilde sonlandırıyor oluşumuzdur. Böylelikle gün içerisinde varsa bir programınız bunu bozmamış olursunuz. Çünkü sizin tüm gününüze hükmetmeden en kısa zaman aralığında işleminiz çözülür. Maliyet ve zaman tasarrufu demek üstün konforun ta kendisidir. İzmir Hooweer beyaz eşya servisleri arasından seçim yaparken bu şartları mutlaka göz önünde bulundurun.

İzmir Hooweer beyazeşya servisi en zorlu sorunlarda dahi hızlı ve güvenilir hizmet sunmaktadır. Ekibimiz sürekli gelişen teknolojiden faydalandığı için başa çıkacak kapasite elimizde bulunmaktadır. Araçlarda yedek parça anlamında geniş yelpazeye sahip olmaktayız. Arıza durumunda makineyi almaya gerek duymadan anında karşılık vermemiz mümkündür. Beyaz eşyaların şuan için hayatımızda ne kadar kritik öneme sahip olduğunu biliyorsunuzdur. Fark etmeden gün içerisinde birçoğunu sürekli kullanmaktayız. Bu sebepten dolayı arıza durumunda bir gün bile beklemek zor olacaktır. Bu yüzden İzmir Hooweer beyaz eşya tamiri konusunda gününde destek vermekteyiz.

 

 İzmir Bölgesinde Hooweer Beyaz Eşya Teknik Servis


 


 Yıldırım Teknik onarımını yaptığı cihazlar için Tamir Garantisi vermektedir.

 

İzmir Hooweer Beyaz eşya Servisi bünyesinde çalışan uzman teknisyenler ile adresinize kesintisiz hizmetler sağlamaktayız. Güler yüzlü, kaliteli ve uygun fiyatlı servis imkanımızla her zaman müşteri dostu bir görüntümüz bulunmaktadır. Ayrıca konusunda kendini geliştiren ve geliştirmeye hazır kadromuz, adresinize geldiğinde kısa sürede çözme yetisine sahiptir. İşlemin olmaması, arızanın devam etmesi ve benzeri sorunları aklınızdan çıkarın. Çünkü ekiplerimiz başladığı işin her zaman arkasında olmaktadır. Yapılan işlem ve değişen parçaya garanti sağlanmaktadır. Tabi ki bu parça sonra arızalanacak anlamına gelmiyor. Prosedür olarak bu süre dahilinde garanti sağlanılıyor fakat değişen orijinal parçaların kullanım ömrü 10 yıldır.


İzmir Hooweer beyaz eşya servisi, sektörde çok uzun yıllardır bu işi yaparak duayen konumuna ulaşmıştır. Servis denildiğinde memnuniyetle önerilen firma olmamız müşteri ilişkilerimizi pozitif tuttuğumuzun göstergesidir. Mutlu müşteri=mutlu servis mantığıyla düşünmemizden dolayı her zaman kendimizi daha iyiye doğru yöneltmekteyiz. Büyük firma olmak kolay değildir. Böyle olmak için her zaman işlerin arkasında durup, kimseyi mağdur etmeyen bir anlayışla çalışmak gereklidir. Bu yüzden çağırdığınız serviste kaliteye mutlaka dikkat etmeniz gerekir. Çağırdığınızda 2-3 gün boyunca gelmeyen servis, sizi zor durumda bırakır. Eğer arıza tekrar gösterirse sizi peşinden koşturur ve daha çok beklersiniz. Bizde böyle bir sorun yaşanmaz çünkü kayıt alındıktan 24 saat içerisinde çözüm ulaştırılmaktadır. Ekiplerimiz kısa zamanda müdahale edip mağduriyeti ortadan kaldırır. Kalite asla tesadüf değildir.

 

 


Kaliteli Personel

Donanımlı Araçlar Parça İşçilik Garantisi
Bizim için önemli olan şeylerden biri de çalışanlarımızın her konuda en iyi olmasını sağlamak

Tüm müşterilerimize hızlı servis hizmeti sağlayabilmek için tüm bölgelerde mutlaka konumlandırılmış araçlarımız mevcut.

Biz verdiğimiz hizmette çözdüğümüz sorunun tekrar oluşacağını düşünmeyen bir firmayız.

Kredi Kartı İle Ödemem İmkanı

Güleryüzlü Hizmet

Orjinal Parça
100 TL üzeri Ödemelerinizde 6 aya varan taksint imkanı

Sizlere 7/24 çağrı hizmeti sağlayarak istediğiniz her an servis hizmetini kapınıza getiriyoruz.

Orjinal Parça Kullanarak Makinlerinizin Kullanım Ömrünü Üzatıyoruz

 

Hooweer Tamirat  ve montajlarınız için servis çağır veya iletişim bölümünden 0232 256 74 70 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca mesai saatleri içinde online destek hattımızdan tekniker arkadaşlarımız sizlere hizmet vermektedir.

 

Tamir Maliyeti yüksek veya tamir olmayan kunlanmadıgınız hoooweer beyaz eşya geri dönüşüm merkezimizde Türkiye ekonimisine kazandırıyoruz.

 

Yıldırım Teknik büyüyen hizmet ağlarıyla siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için hoooweer markalı beyaz eşya yedek parçalarını www.servisten.com sitemizden online satın alabilirsiniz.


İzmir Hooweer Beyaz eşya Servis Hizmeti Verdiğimiz Semtler.
HOOWEER BALÇOVA SERVİSİ • HOOWEER BAYRAKLI SERVİSİ • HOOWEER BORNOVA SERVİSİ • HOOWEER BUCA SERVİS • HOOWEER CEŞME SERVİSİ • HOOWEER ÇİĞLİ SERVİSİ • HOOWEER GAZİEMİR SERVİSİ • HOOWEER KARABAĞLAR SERVİSİ • HOOWEER KARABURUNSERVİSİ  • HOOWEER KARŞIYAKA SERVİSİ • HOOWEER KONAK SERVİSİ • HOOWEER KEMALPAŞA SERVİSİ • HOOWEER MENDERES SERVİSİ • HOOWEER MENEMEN SERVİSİ • HOOWEER NARLIDERE SERVİSİ • HOOWEER SEFERİHİSAR SERVİSİ • HOOWEER TORBALI SERVİSİ • HOOWEER URLA SERVİSİ