Bizi ArayınBizi Arayın...


Televizyon

TELEVİZYON PLAZMA LCD LED TAMİR SERVİSİ...

Televizyon Servisi

Televizyonlarda yaşanabilecek her türlü teknik sorunlar için hızlıca firmamıza ulaşabilirsiniz. İzmir’in en büyük ve en profesyonel servisi olan firmamız, televizyon servisi konusunda ihtiyacınız olan hizmetleri sunmaya devam etmektedir. Daima uygun fiyatlı hizmet politikasıyla hizmet verirken kredi kartına taksit imkanı da sunan firmamız kombi, beyaz eşya, uydu, klima, ankastre ve ev aletlerinin bakım, tamir, onarım, parça satış ve yedek parça tedariki gibi hizmetler de sunmaktadır.

Televizyon Tamiri

İzmir televizyon servisi olarak marka ayrımı yapmaksızın TV’lerin servis, parça değişimi ve parça temini gibi işlemlerini garanti kapsamında tamamlıyoruz. Televizyonlarda arıza tespiti yapılan ürünlerle ilgili işlemlere başlamadan önce müşterilerimize fiyat bilgisi sunulmaktadır. Bu süreçte arızalı televizyonlar ücretsiz olarak evinizden alınarak tamire alınır. İşlem tamamlandıktan sonra sorunsuz olarak yine eve teslimat yapılmaktadır.

Firmamız uzun yılların deneyimi ile her türden TV’nin servis ve tamir işlemlerini profesyonel bir şekilde yapmaktadır. Üstelik LED, LCD, OLED, Plazma, QLED, Curved ve Smart TV gibi televizyon türlerinin tamir işlemleri de yine firmamızca başarılı bir şekilde tamamlanmaktadır.

İzmir Televizyon Servisi

Günümüzde artık LED ve LCD televizyonlar kullanılmaktadır. Bu yüzden arıza sayısı da her geçen gün artmaktadır. Kullanıcılar bu TV türlerinin neden arızalandığını da merak etmektedir. İlk olarak televizyonların çok ısınması veya sıcak ortamda çalıştırılması, arızaya davetiye çıkarabilir. Bu nedenle kalorifer peteklerinin veya sobanın yanında TV kurulmamalıdır.

Bina şebekesinde yaşanan elektronik arızalar nedeniyle de TV’ler bozulabilir. Özellikle de yoğun voltajın elektronik cihazlara ulaştırılması sebebiyle LED TV’ler kısa sürede arızalanmaktadır. Son olarak kullanılmayan LED ya da LCD TV’lerin fişinin mutlaka çekilmesi gerekir. Bizler kapsamlı bir şekilde İzmir televizyon servisi ve arıza tespit hizmetleri sunarken daima uygun fiyatlarla çalışmalarımızı sürdürüyor ve İzmir’in her bölgesine aynı hizmetleri sunmaya devam ediyoruz.

 

Günün herhangi bir saatinde firmamızı arayarak hizmet alep edebilirsiniz. Televizyon tamiri başta olmak üzere kart tamiri, TV panel tamiri, TV montajı, TV aksesuarları, yazılım hizmetleri, TV geri dönüşüm ve 2. el TV alım satım konusunda firmamıza ulaşmanız yeterli olacaktır.


TELEVİZYON TAMİR HİZMETİ VERDİGİMİZ MARKALAR

Beko Televizyon Lcd Plazma Led Teknik Servis

Samsung Televizyon Lcd Plazma Led Teknik Servis

Siemens Televizyon Lcd Plazma Led Teknik Servis

Regal Televizyon Lcd Plazma Led Teknik Servis

Vestel Televizyon Lcd Plazma Led Teknik Servis

Arçelik Televizyon Lcd Plazma Led Teknik Servis

Altus Televizyon Lcd Plazma Led Teknik Servis

Panasonic Televizyon Lcd Plazma Led Teknik Servis

Grundig Televizyon Lcd Plazma Led Teknik Servis

 

Lg Televizyon Lcd Plazma Led Teknik Servis

Sony Televizyon Lcd Plazma Led Teknik Servis

Prefilo Televizyon Lcd Plazma Led Teknik Servis

Toshiba Televizyon Lcd Plazma Led Teknik Servis

Awox Televizyon Lcd Plazma Led Teknik Servis

Sunny Televizyon Lcd Plazma Led Teknik Servis

Philips Televizyon Lcd Plazma Led Teknik Servis

Axen Televizyon Lcd Plazma Led Teknik Servis

Premier Televizyon Lcd Plazma Led Teknik Servis

 


GERİ DÖNÜŞÜM MERKEZİ

Kırık çatlak çizik Led, Lcd, Plazma Televizyonlarınızı Geri Dönüşüme Kazandırıyoruz. Tamir maliyeti yüksek, degişime uygun olmayan tv, lcd, led, plazmalarınızı geri dönüşüm merkezimizde yeniden Türkiye ekonomisine kazandırıyoruz  kırık catlak arızalı televizyonları geri dönüşüm merkezimize ulaştıktan sonra makul bir ödeme tarafınıza yapılmaktadır.

 

 

İzmirde hizmet veren firmamız izmir ve yakın bölgedekı arızalı kırık çatlak televizyonları servis araçlarımız sayesinde ev ofış ve şirketlerinizden alımlarını gerçekleştirmektedir izmir dışından göderileriniz için YURTİÇİ KARGO İLE ÜCRETSİZ GÖNDERİ KODU - 250525045 - GÖNDEREBİLİRSİNİZ.