Bizi ArayınBizi Arayın...


Hizmetlerimiz

İzmir Televizyon Teknik Servisi

İzmir’de televizyon teknik servisi arayanlar artık firmamızdan hızlı ve kaliteli hizmetler alabilir. Daima uygun fiyat garantisiyle hizmet sunan firmamız TV’lerin arıza tespiti, arıza, onarım, tamir ve bakım hizmetlerini yürütmektedir. Üstelik Ege bölgesinin tamamı için alacağınız bu hizmetlerde kalıcı çözümler sunulmaya devam edilmektedir.

Günümüzde artık LCD ve LED televizyonlar kullanılmaktadır. Ancak bu televizyon türlerinde de çoğu zaman arıza tespit edilebilir. Genelde üretim ya da hatalı kullanımdan kaynaklanan TV arızalarında mutlaka profesyonel hizmet sunan firmalardan destek alınmalıdır. Bizler marka ayrımı yapmadan tüm marka televizyonların teknik servis görevini üstlenerek parça değişimi ile arıza kaydı süreçlerini de yönetmeye devam ediyoruz.

Televizyon Teknik Servis Hizmetleri

İzmir TV teknik servis firması olarak arızalı televizyonlarınız için hızlıca çözüm üretirken tamamen profesyonel bir bakış açısıyla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Smart TV’ler ile beraber plazma TV, OLED, LED, LCD ve QLED türü televizyonlar için dilediğiniz gün ve saatte firmamızı aramanız yeterlidir.

İzmir televizyon teknik servis hizmetlerimiz bunlarla da sınırlı değildir. Plazma ve LED TV servisi olarak hizmet sunarken aynı zamanda TV panel tamiri, kart tamiri, TV aksesuarları, TV yazılımları, ikinci el TV alım ve satım işlemleri ile TV montajı gibi çalışmalarımız da devam etmektedir. Üstelik televizyon yedek parça ve televizyon teknik destek konusunda profesyonel bir bakış açısıyla hizmet sunarken en uygun fiyat garantisini vermeye devam ediyoruz.

İzmir’in Tüm Bölgeleri için TV Teknik Servisi

İzmir’in tüm ilçeleri için televizyon servis hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Dilediğiniz semtten bize ulaşarak profesyonel ekiplerimiz sayesinde kısa sürede sonuç alabilirsiniz. Ayrıca firmamız her geçen gün servis ağını genişlettiği için daima müşteri memnuniyetini sunmaya devam etmektedir.

İzmir televizyon teknik servis arayışlarınız için başvuracağınız firmamızda Arçelik ve Beko başta olmak üzere LG, Samsung, Sony, Sunny, Telefunken, Axen, Awox, Grundig, Vestel, Panasonic, Regal, Toshiba ve Sanyo gibi TV markaları için hizmet talep edebilirsiniz. Elbette müşterilerimizin taleplerini kısa sürede karşılarken televizyonlar için ihtiyaç duyulan arıza tespiti, yedek parça ve diğer hizmetleri de yine firmamızdan karşılayabilirsiniz.