Bizi ArayınBizi Arayın...


İzmir Endüstriyel Buzdolabı Tamir Servisi

İzmir Endüstriyel Buzdolabı Tamir Servisi

Soğutma Kabinleri Tamiri

 

Yıldırım Teknik Sanayi, soğutma kabini tamiri konusunda uzman ve profesyonel eğitim almış deneyimli ustalarla çalışmaktadır. Soğutucu servisi arızasına hızlı garantili ve kesin çözüm sunmak son derece önemlidir. Dolabınızdaki gıdalar çok kısa sürede bozulabilir. Bu nedenle tamir hizmetini kurumsal uzman ekiplerden alınız.

Pastane, kasap, hastahane, kebapcı, soğuk hava depoları, market, ve alışveriş merkezleri gibi gıdaların bozulmadan uzun süre saklamak isteyen tüm işletmeler soğutma kabinlerine ihtiyaç duymaktadır. Soğutma kabinleri oldukça komplike çalışma prensibine dayalı çalışan ürünler olduğundan bakım ve tamir hizmetleri uzman kişiler tarafından yapılmalı ve soğutucu servisi, hızlı servis ağına sahip olmalıdır. 20 yıllık deneyimimizle soğutma kabinleri tamir ve bakım hizmetlerini uzman kadromuzla garantili olarak vermekteyiz.

 

Sütlük Tamiri

 

Sütlük tamiri market ve sıvı ürün satan işletmelerin kullandığı ürünleri belli bir derecenin altında tutmayı sağlayan soğutma kabinleridir. Hızlı Ve garantili sütlük tamiri için bizimle iletişime geçebilir ve garantili hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Kebap, Meze ve Kasap Dolabı Tamiri

 

Bir çok farklı dizayna sahip olmakla beraber kasaplar, lokantalar, şarküteriler aynı çalışma prensibi ile işleyen soğutma kabinleri kullanmaktadırlar. Arızalandıklarında hızlı ve doğru bir şekilde tamir edilmeli sakladığı ürünleri doğru derecelerde korumaya devam etmelidir. Her türlü soğutma kabini arızalarınız için bizlerle iletişime geçebilir ve Teknikel Soğutma Sanayi sayesinde garantili hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

 

Endüstriyel Buzdolabı Teknik Servisi

 

Endüstriyel Soğutma üniteleri, tutarlı soğutma gerektiren çoğu büyük şirket için gerekli bir sistemdir. Tekinel Soğutma Sanayi, size en uygun taleplerinizi karşılamak için endüstriyel soğutma arızalarına olağanüstü çözümler sunuyoruz. Kritik sıcaklığa duyarlı varlıklardan büyük veri merkezlerine kadar, doğru soğutma çözümünü bulmak için özenle çalışıyoruz. Endüstriyel Buzdolabı Teknik Servisi, ayrıca yiyecek depolama tesisleri, gıda üreticileri, tedarikçileri ile dağıtım merkezlerine destek sağlıyoruz. Kuru gıda deposu, soğuk hava deposu, sıvı veya donmuş ürünler muhafazası için, gıdalarınızın bozulmasına asla izin vermeyecek ve aradığınızda hızlı bir şekilde hizmete gelecektir.