Bizi ArayınBizi Arayın...


Fırın Kart Tamir Servisi

Fırın Kart Tamiri İzmir

Fırın Elektronik Kart Tamir Servisi ile Fırın her alanında kullanılan elektronik kartların bakım ve onarımı faaliyetlerini teknik serviste veya yerinde gerçekleştirir. 


Eğitimli ve deneyimli personel, en güncel teknik altyapı ilkesiyle faaliyetlerini gerçekleştiren teknik servis birimimiz, kalite bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir. Arıza tespit ve onarımı için iş bilinci taşımayan teknik servislerle çalışmak, çoğu zaman arızası mümkün olan cihazı tamir edilemez hale getirmektedir. “Doğru tespit ve doğru müdahale” ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan teknik servisimiz, müşterinin zaman ve maddi açıdan kayıplar vermesinin önüne geçmeye devam edecektir. 


Fırın Ekran Kardı Tamiri
Fırın Motor Kartı Tamiri
Fırın Elektronık Kart Tamiri
Fırın Beyin Tamir
6 Ay Servis Garantili Onarım

Yıllık Periyodik Bakım Hizmeti

Yedek Parça Temini


Elektronik Kart Tamir Yaptıgımız Markalar;

Arçelik Fırın Kart Tamiri, Beko Fırın Kart Tamiri, Lg Fırın Kart Tamiri, Samsung Fırın Kart Tamiri, Bosch Fırın Kart Tamiri, Vestel Fırın Kart Tamiri, Ariston Fırın Kart Tamiri, İndesit Fırın Kart Tamiri, Hotpoint Fırın Kart Tamiri, Siemens Fırın Kart Tamiri, Gorenje Fırın Kart Tamiri, Miele Fırın Kart Tamiri, Profilo Fırın Kart Tamiri, Elektrolüx Fırın Kart Tamiri, Hoover Fırın Kart Tamiri, Regal Fırın Kart Tamiri, Altus Fırın Kart Tamiri, Aeg Fırın Kart Tamiri,

 

       

Şehir Dışı Gönderileriniz için Üçretsiz Kargo Anlaşma Kodumuz;

İzmir il sınırları dışındaki arızalı Fırın ürün ve kargo günderileriniz için YURTİÇİ kargo firmasıyla yapılan anlaşmaya göre 250525045indirimli gönderi kodu ile gönderilerinizi % 60 varan indirim ile tamir maliyetlerinizi daha ekonomik hale getiriyoruz. Türkiyenin teknik servis yüzü olarak gelişen ve büyüyen kadromuzla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.


EKİKETLER;

Fırın kart tamiri fiyatı, Fırın beyin fiyatları, Fırın kartı neden yanar, Beyaz eşya kart fiyatı, Beyaz eşya kart tamiri, İzmir Beyaz eşya kart tamiri, Fırın Kart Beyin Tamiri