Bizi ArayınBizi Arayın...


İzmir BUZDOLABI Tamiri Servisi

İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi 

İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi      256 74 70 İzmir’de Buzdolabı Servisi Olarak Tamir Arıza Gaz şarjı gibi hataları en kısa sürede ve orjinal yedek parça  ve garantili işçilikle servis hizmet verdiğimiz Markalar sunlardır ARÇELİK buzdolabı servisi BEKO Buzdolabı servisi Bohsc buzdolabı servisi Siemens buzdolabı servisi  Vestel buzdolabı servisi Hotpoint - Ariston buzdolabı servisi Samsung buzdolabı servisi Miele buzdolabı servisi Profilo buzdolabı servisi Elektrolux buzdolabı servisi Simtel buzdolabı servisi Seg buzdolabı servisi İndesit buzdolabı servisi Gorenje buzdolabı servisi Sharp buzdolabı servisi Regal buzdolabı servisi LG buzdolabı servisi Altus buzdolabı servisi AEG buzdolabı servisi Zanussi buzdolabı servisi Hoover buzdolabı servisi 

İzmir Buzdolabı Teknik servisi 256 7 470

 

SAMSUNG Buzdolabı Servisi BEKO             Buzdolabı Servisi ARÇELİK         Buzdolabı Servisi BOSHC           Buzdolabı Servisi VESTEL     BuzdolabıServisi SİMENS   BuzdolabıServisi AEG        BuzdolabıServisi
samsung İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi beko İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi arçelik İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi bosch İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi vestel İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi siemens İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi aeg İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi
LG           Buzdolabı Servisi ALTUS                  Buzdolabı Servisi PROFİLO    Buzdolabı Servisi ARİSTON   Buzdolabı Servisi MİELE        Buzdolabı Servisi REGAL     Buzdolabı Servisi GORENJE   Buzdolabı Servisi
 lg İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi  altus İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi  profilo İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi  hotpoint arıston İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi  miele İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi  regal İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi gorenje İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi
   GENERAL ELEKTRİK  Buzdolabı Servisi İNDESIT               Buzdolabı Servisi ELECTROLUX Buzdolabı Servisi SİMTEL             Buzdolabı Servisi  FRIGIDARE             Buzdolabı Servisi  
     indesit İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi electrolux İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi simtel İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi    

 GARANTİ HARİÇİ ÜRÜNLER İÇİN İŞÇİLİK VE MONTAJ FİYATLARİMİZ ÖĞRENMEK İÇİN

YILDIRIM TEKNİK 

 

 

08:00

20:00

Mesai Saatleri Ofis Numaralarımız

Çağrı Merkezi

232 256 7470

Mobil santral

0532 111 35 30

0232 256 7 470 ARAYIN.

info@izmirteknik.net

0 532 634 24 05

ACIL servis.

yildirimteknik@msn.com

0 532 634 24 05

Teknik Destek WhatsApp Hattı

   

 Yıldırım Teknik onarımını yaptığı cihazlar için 1 Yıldır Tamir Garantisi vermektedir.

Uzman kadromuz ve deneyimli personelimiz ile,

İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi

İzmir kadar güzel ve kaliteli Servis.

memnuniyetiniz için

Çalışıyoruz…

Mutluluğunuz için her yerdeyiz.

İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi

 


 BİLGİİzmir Buzdolabı Tamiri Servisi

 

 Buzdolabı çalışmıyor.

Soğutucu bölmesinin (MULTI ZONE, COOL CONTROL ve FLEXI ZONE) yan duvarında terleme.
 • Çok soğuk ortam koşulları. Kapının çok sık açılıp kapanması. Çok nemli ortam koşulları. Açıkolarak sıvı içeren gıdaların saklanması. Kapının açık
 • kalması. Termostat konumunun daha soğuk İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi konuma alınması.
 • Kapı açık kalma süresinin azaltılması daha az sıklıkta kullanılması.
 • Açık kaplarda saklanan gıdaların üzerinin uygun şekilde kapanması.
 • Oluşan nemi kuru bir bez ile silin ve devam edip etmediğini kontrol edin.
Kompresör çalışmıyor.
 • Ani elektrik kesilmesinde veya fişin çıkarılıp takılmasında buzdolabı soğutma sistemindeki gazın basıncı henüz dengelenmemiş olduğu için kompresör
 • koruyucu termiği atar. Yaklaşık 6 dakika sonra buzdolabınız çalışmaya başlayacaktır. Bu süre sonunda buzdolabı çalışmaya başlamamış ise servis çağırın.
 • Buz çözme devresindedir. Bu tam otomatik buz çözme yapan bir buzdolabı için normaldir. Buz çözme döngüsü periyodik olarak gerçekleşir.
 • Buzdolabınızın fişi prize takılı değildir. Fişin prize iyice takılı olduğundan emin olun.
 • Sıcaklık ayarları doğru yapılmış mı?İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi
 • Elektrik kesilmiş olabilir.
Buzdolabı çok sık ya da çok uzun çalışıyor.
 • Yeni ürününüz, eskisinden daha geniş olabilir. Bu gayet normaldir. Daha büyük  buzdolapları daha uzun süre çalışır.
 • Oda sıcaklığı yüksek olabilir. Bu gayet normaldir.  Buzdolabının fişi daha yeni takılmış ya da yeni yiyecek koyulmuş olabilir.  Buzdolabının tamamen soğuması birkaç saat daha uzun sürebilir.  Yakın zamanda büyük miktarlarda sıcak yemek buzdolabına konmuş olabilir.  Güvenli saklama sıcaklığına ulaşana kadar, sıcak yiyecekler buzdolabının uzun  süre çalışmasına neden olur.
 • Kapılar sık sık açılmış ya da uzun süre açık kalmıştır. İçeri giren sıcak hava buzdolabının daha uzun çalışmasına neden olur. Kapıları daha seyrek açınız. Dondurucu ya da soğutucu kapısı aralık kalmış olabilir. Kapıların tamamen kapalı olup olmadığını kontrol ediniz.  Buzdolabı çok düşük bir sıcaklığa ayarlanmıştır. Buzdolabının sıcaklığını daha sıcak bir dereceye ayarlayın ve bu sıcaklığa ulaşılana kadar bekleyiniz.
 • Soğutucu ya da dondurucu kapı contası kirlenmiş, eskimiş, kırılmış ya da tam oturmamış olabilir. Contayı temizleyin ya da değiştirin. Hasarlı/kopuk kapı contası buzdolabının mevcut sıcaklığı korumak için daha uzun süre çalışmasına neden olur.
Dondurucu sıcaklığı çok düşük ama soğutucu sıcaklığı yeterli.İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi
 • Dondurucu bölme sıcaklığı çok düşük bir sıcaklığa ayarlanmıştır. Dondurucu bölme sıcaklığını daha yüksek bir dereceye ayarlayıp kontrol ediniz.
 • Soğutucu sıcaklığı çok düşük ama dondurucu sıcaklığı yeterli. Soğutucu bölme sıcaklığı çok düşük sıcaklığa ayarlanmış olabilir. Soğutucu bölme sıcaklığını daha yüksek bir dereceye ayarlayıp kontrol edin.
 • Soğutucu bölme çekmecelerinde saklanan yiyecekler donuyor. Soğutucu bölme sıcaklığı çok düşük sıcaklığa ayarlanmış olabilir. Soğutucu bölme sıcaklığını daha yüksek bir dereceye ayarlayıp kontrol edin.
 • Soğutucu ya da dondurucudaki sıcaklık çok yüksek. Soğutucu sıcaklığı çok yükseğe ayarlanmış olabilir. Soğutucu ayarının dondurucu sıcaklığı üzerinde etkisi vardır. Soğutucu ya da dondurucu sıcaklığı yeterli seviyeye gelene kadar, soğutucu ya da dondurucu sıcaklığını değiştirin. Kapılar sık açılmış ya da uzun süre açık kalmış olabilir, kapıları daha seyrek açın. Kapı aralık olabilir, kapıyı tamamen kapatın.  Yakın zamanda büyük miktarda sıcak yemek buzdolabına konmuş olabilir.
 • Soğutucu ya da dondurucu istenilen sıcaklığa ulaşana kadar bekleyin. Buzdolabının fişi daha yeni takılmış olabilir. Buzdolabının tamamen soğuması, zaman alır.
Buzdolabı çalışırken çalışma sesi artıyor.
 • Ortam sıcaklığının değişmesine bağlı olarak buzdolabının çalışma performansı değişebilir. Bu normaldir ve bir arıza değildir. Sarsılma ya da gürültü.
 • Zemin düz değil ya da zayıf olabilir. Buzdolabı yavaşça hareket ettirildiğinde sallanır. Zeminin buzdolabını taşıyabilecek kadar dayanıklı ve düz olduğundan emin olun.
 • Gürültü buzdolabının üzerine konulmuş eşyadan kaynaklanıyor olabilir. Dolabın üzerinde bulunan eşyalar kaldırılmalıdır.
Buzdolabından sıvı dökülmesi veya püskürmesi benzeri sesler geliyor.İzmir Buzdolabı Tamiri Servisi
 • Buzdolabının çalışma prensipleri gereği sıvı ve gaz akışları gerçekleşmektedir. Bu normaldir ve bir arıza değildir.
 • Buzdolabından rüzgar esmesi şeklinde ses geliyor.
 • Buzdolabının soğutma