Bizi ArayınBizi Arayın...


Konak Güzelyalı Kombi Servisi

Güzelyalı Kombi Tamir & Servis


Kombiniz Keyfinizi Kaçırmasın!

Hemen bize ulaşın servis talebinizi oluşturun! Vakit kaybetmeden adresinize gelelim

 

Servis Talebi İçin Tıklayın!

 

 

En kısa sürede Size Hizmet verilecektir...

 

İzmir'de kombi tamir servis bakım ve montaj yedek parça  sektöründe öncü olan Yıldırım Teknik siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için Güzelyalı Buderus kombi servisi, Güzelyalı Vailant kombi servisi , Güzelyalı Bosch kombi servisi, Güzelyalı Baymak kombi servisi, Güzelyalı Arçelik kombi servisi, Güzelyalı Vestel kombi servisi, Güzelyalı Demirdöküm kombi servisi, Güzelyalı Ariston kombi servisi, Güzelyalı Ferroli kombi servisi, Güzelyalı ECA kombi servisi, Güzelyalı Viessmann kombi servisi, Güzelyalı Alarko kombi servisi, Güzelyalı Airfell kombi servisi, Güzelyalı Termodinamik kombi servisi, Güzelyalı Maktek kombi servisi, Güzelyalı Beratta kombi servisi, Güzelyalı Daylux kombi servisi, Güzelyalı Warmhaus kombi servisi , Güzelyalı Daikin kombi servisi, Güzelyalı Termoteknik kombi servisi, Güzelyalı Protherm kombi servisi, Güzelyalı Baxi kombi servisi, Güzelyalı Süsler kombi servisi, Güzelyalı Aura kombi servisi daha birçok markaya servisi hizmeti vermekteyiz. İzmir'in semtlerine servis araçlarımız siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için merkez servis anlayışıyla evinizde ve işyerinizde bulunan cihazlara 6 ay işçilik ve malzeme garantisi vermektedir. Tamir yerinde ve anında müdahale imkânıyla en kısa sürede çözümler üretmektedir...

 

 

İZMİR GÜZELYALI
BOSCH KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GÜZELYALI
BUDERUS KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GÜZELYALI
DEMİRDÖKÜM KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GÜZELYALI
ARİSTON KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GÜZELYALI
ALARKO KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GÜZELYALI
BAYMAK KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GÜZELYALI
VAİLLANT KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GÜZELYALI
ARÇELİK KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GÜZELYALI
VİESSMANN KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

 

Servise mi ihtiyacınız var?

Kombili Evler İçin Bilmeniz Gereken Temel Bilgi

1. Kombi Açık Havada Konumlandırılmamalı

Kombinin konumlandırıldığı alan hem güvenliğiniz hem de evin ısınmasını sağlamak için oldukça önemlidir. Örneğin; kombilerin kolay alev alabilecek malzemelerin depolandığı yerlere, yatak odalarına, apartman merdiven boşluklarına ya da koridorlarına konumlandırılmaması gerekir. Bu gibi alanlara ek olarak, kombiler açık balkonlarda da konumlandırılamazlar. Fakat koruyucu kabin içerisine konumlandırmak şartıyla kombinize açık balkonda yer verebilirsiniz.

Kombilerin açık balkona yerleştirilmeme nedenleri hava koşullarından çabuk etkilenebilmeleridir. Koruyucu kabinsiz monte edilen kombiler; yağmur, soğuk gibi koşullar nedeniyle bozulabilir, evinizi ısıtmayabilir ya da daha önemlisi güvenliğinizi tehdit edebilir.

2. Kombi Temizliğini Düzenli Olarak Yaptırmalısınız

Nasıl ki evinizi, küçük ev aletlerinizi, beyaz eşyanızı düzenli aralıklarla temizliyorsanız kombinizin de temizlenmesi gerekli. Kombi temizliği ya da kombi bakımı hem az enerji tüketerek ısınmanızı hem de güvenliğinizi sağlayan bir etken. Peki, her kış öncesi yaptırmanız gereken kombi bakımında takip edilmesi gereken adımlar nelerdir?

 •         Kombi açıldığında peteklerinizin ne derecede ısındığı, suyun ne kadar sıcak aktığı kontrol edilir. Eğer kombiden değil, peteklerden kaynaklı (radyatörlerde hava olması, radyatörlerin çamurlanması gibi) bir sorun varsa radyatör temizliğinin de yapılması gerekir.
 •         Kombinin su sızdırıp sızdırmadığı kontrol edilir.
 •         Kombinin içi açılıp tozları temizlenir.
 •         Kombinin elektrik bağlantı noktaları kontrol edilir; kombinin çalışmasını aksatacak bir durum varsa giderilir.
 •         Kombinin bacaları temizlenir.
 •         Kombinin su basıncı kontrol ediliyor. Bar ayarı olarak da bilinen bu ayar, olması gereken dışında bir değere sahipse, ideal dereceye getirilir.

3. Kombi Çalışıyor ama Isıtmıyorsa;

Kombinizin çalıştığından eminsiniz… Buna rağmen eviniz istediğiniz düzeyde ya da hiç ısınmıyor. Bu durumda öncelikle termostat ayarının yeterli olup olmadığına bakmalısınız. Eğer ısı derecesi düşükse yükseltebilirsiniz. Radyatörlerin giriş-çıkış vanalarının kapalı olması da sıcak suyun tesisat içerisinde dolaşmasına ve cihazın ısıtma görevini yerine getirmesine engel olur. Bu nedenle radyatör vanalarının açık olduğundan emin olmalısınız. Sıcaklık ayarı yüksek, kalorifer tesisatınızın vanaları açık… Bu durumda sorun; dönüş hattındaki tıkanıklık ya da radyatörlerin veya boru hattının kirliliği olabilir. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda peteklerin ve boru hattının temizlenmesi gerekebilir. Bu da işe yaramazsa kombinizde teknik bir sorun var demektir. Peteklerin, boru hattının temizlenmesi ve teknik arıza tespitinin yapılabilmesi için yetkili servislerden yardım alabilirsiniz.

4. Kombi Çalışıyor, Ancak Musluklardan Sıcak Su Gelmiyorsa;

Elbette musluklarınızdan sıcacık su akması da kombiniz görevi. Kombi arızalarında sıcak su problemi ise sıkça karşılaşılan bir durum. Petekleriniz ısındığı halde musluklarınızdan sıcak su akmıyorsa bunun farklı birkaç nedeni olabilir. Isınan su, musluğunuza ulaşmadan kalorifer sistemine karışıyor olabilir. Bu sorun genellikle üç yollu vana arızalandığında görülür ve bir diğer arıza olan su açıldığında peteklerin aşırı ısınmasının sebebi de budur. Eğer neden bu değilse sıcak su hattına başka bir yerden soğuk su karışması da musluğunuzdan akan suyun soğuk olmasına neden olabilir. Ayrıca kombinin sıcak su sağlayan parçalarında arıza meydana geldiğinde musluktaki sıcak su akışı etkilenir. Eğer kombiniz çalışıyor ama sıcak su konusunda sorun yaşıyorsanız yetkili servise danışabilirsiniz.

5. Kombiden Su Akıyorsa;

Eğer yaşadığınız sorun kombiden su gelmesi ise bunun farklı nedenleri olabilir. “Kombiden su akıyor.” gibi bir şikayetiniz varsa öncelikle kombinizin üzerinde bulunan analog ya da dijital olabilen su basıncı göstergesine bakmalısınız. Basınç 2 barın üzerindeyse kombiniz, fazla suyu atmak amacıyla su kaçırıyor olabilir. Bu sorunu kendiniz, su basıncını düşürerek çözebilirsiniz.

Genleşme tankı, su doldurma vanası gibi parçaların arızalanması da kombiden su akmasına neden olabilir. Bu durumda uzmanlara danışmalısınız. Eğer tesisatla ilgili bir sorun varsa tesisatçıdan yardım alıp sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

6. Kombi Ateşleme Yapmıyorsa;

Kombi ateşleme yapmıyor.” sorunu da sıklıkla görülen arızalardan biridir. Kombi ateşleme sorunu görüldüğünde servise danışmadan önce kombide gaz olup olmadığını kontrol etmeli, yani gaz vanalarının açık olduğundan emin olmalısınız. Eğer bu konuda bir sorun yoksa kombinize reset atabilirsiniz. Reset işlemi işe yaramıyorsa yetkili servisi arayarak yardım almalısınız.

7.  Kombi Yanarken Patlama Yapıyorsa;

İşte, bu durumda kesinlikle yetkili servisi aramalı ve gerekli işlemlerin onların tarafından yapılmasını sağlamalısınız. Kombi patlamalı yanıyorsa bunun farklı nedenleri olabilir. Sorunun tespiti ve çözümü uzman tarafından yapılmalıdır.

Başlıca kombi arızalarını sizinle paylaştık. Bunların yanı sıra kombinizin kullanım kılavuzunda yer alan kombi arıza işaretlerinin de sorunları ve çözümleri hakkında size fikir verebileceğini unutmamalısınız.


Destek Gerekirse  Buradayız.

philips, yetkili, servis, izmir, bornova

Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın!

İletişim.

Güzelyalı Televizyon Servis Hizmetleri için

Bizi arayın         : 444 48 63

Mobil Santral    : 0 532 111 35 30

Çağrı Merkezi    : 0232 256 7470

Acil Servis          : 0 532 634 24 05

 

 • Pazartesi Cumartesi 08:30 - 17:30

 • Kombi Bakımı ve  Petek temizleme Neden Önemlidir?

   Kombi bakımı ve petek temizleme hem yakıtta tasarruf hemde kombide ısınan suyun peteklere gelen sıcaklık kısmıdan yüksek verim almak için önemlidir. Soğuk havalarında gelmesi ile birlikte birçoğumuz ısınma ihtiyacı duyarız. Artık bir çoğumuzun evinde kombi bulunmaktadır. Soba kullanılırken her yıl baca bakımı yapıldığı gibi kombi bulunan evlerde de kombi bakımı, petek temizleme vs. yapılmaktadır. Ancak kombi bakımlarının uzman kişilerce yapılması gerekmektedir. Bakımı zamanında ve iyi yapılan kombiler sizlerin daha iyi ısınmanıza sebeb olur. Ayrıca faturalarınızın daha düşük gelmesine neden olmaktadır. Kombi bakımı oldukça ciddi bir iştir. Uzman kişilerce yapılmalıdır. Aksi takdirde hayatınızı tehlikeye sokabilirsiniz. Bu nedenle firmamız siz değerli müşterilerimiz için kombi bakım alanında faaliyete açılmıştır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız kombi alanında tüm sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Sağlığınız ve kombileriniz firmamız için değerlidir.kombi bakımı  ve petek temizleme neden önemlidir


 • GERİ DÖNÜŞÜM İÇİN TIKLAYIN

   

 • Bozuk, arızalı, çalışmayan vb. Hermatik Yoğuşmalı Bacalı Kombi Geri Dönüşüme Kazandırıyoruz. Tamir maliyeti yüksek, değişime uygun olmayan Hermatik Yoğuşmalı Bacalı Kombi geri dönüşüm merkezimizde yeniden Türkiye ekonomisine kazandırıyoruz  Bozuk, arızalı, çalışmayan vb. Kombilerinizi geri dönüşüm merkezimize ulaştıktan sonra makul bir ödeme tarafınıza yapılmaktadır.

   

  İzmirde Güzelyalı hizmet veren firmamız izmir Güzelyalı bölgesindeki Bozuk, arızalı, çalışmayan vb. Kombilerinizi servis araçlarımız sayesinde ev, ofış ve şirketlerinizden alımlarını gerçekleştirmektedir İzmir dışından göderileriniz için YURTİÇİ KARGO İLE ÜCRETSİZ GÖNDERİ KODU - 250525045 - GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

 •  

 • İzmir Kombi  Servis Hizmeti Verdiğimiz Semtler.

  BALÇOVA • BAYRAKLI • BORNOVA • BUCA • CEŞME • ÇİĞLİ • GAZİEMİR • KARABAĞLAR • KARABURUN • KARŞIYAKA • KONAK • KEMALPAŞA • MENDERES • MENEMEN • NARLIDERE • SEFERİHİSAR • TORBALI • URLA


ETİKETLER:

Doğalgaz Güzelyalı Kombi arıza izmir, doğalgaz Güzelyalı Kombi arızaları, doğalgaz Güzelyalı Kombi arızası, doğalgaz Güzelyalı Kombi bakımı, doğalgaz Güzelyalı Kombi bakımı nasıl yapılır, doğalgaz Güzelyalı Kombi servis izmir, izmir Güzelyalı Kombi bakım servıslerı, izmir Güzelyalı Kombi servısı, izmir Güzelyalı Kombi bakım, izmir Güzelyalı Kombi bakım fiyatları, izmir Güzelyalı Kombi bakım ücretleri, izmir Güzelyalı Kombi bakımı, izmir Güzelyalı Kombi gaz servis, izmir Güzelyalı Kombi servisi, izmir Güzelyalı Kombi servisleri, izmir özel Güzelyalı Kombi servisi, izmirde Güzelyalı Kombi arızaları, izmirde Güzelyalı Kombi bakım fiyatları, izmirde Güzelyalı Kombi bakımı, izmirde Güzelyalı Kombi tamiri, Güzelyalı Kombi bakım, Güzelyalı Kombi servısı, Güzelyalı Kombi arıza, Güzelyalı Kombi arıza giderme, Güzelyalı Kombi arıza kodları, Güzelyalı Kombi arızaları, Güzelyalı Kombi arızası nasıl düzeltilir, Güzelyalı Kombi bakım, Güzelyalı Kombi bakım fiyatları, Güzelyalı Kombi bakım fiyatları izmir, Güzelyalı Kombi bakım izmir, Güzelyalı Kombi bakım servis, Güzelyalı Kombi bakım servisi izmir, Güzelyalı Kombi bakım servisleri, Güzelyalı Kombi bakım ücreti, Güzelyalı Kombi bakım ücreti izmir, Güzelyalı Kombi bakım ücretleri, Güzelyalı Kombi bakım ve onarım, Güzelyalı Kombi bakımı, Güzelyalı Kombi bakımı fiyatları, Güzelyalı Kombi bakımı izmir, Güzelyalı Kombi bakımı kaç para, Güzelyalı Kombi bakımı kaç yılda bir yapılır, Güzelyalı Kombi bakımı nasıl olur Güzelyalı Kombi bakımı nasıl yapılır, Güzelyalı Kombi bakımı ne kadar, Güzelyalı Kombi bakımı ne kadar sürede yapılmalı, Güzelyalı Kombi bakımı neden yapılmalı, Güzelyalı Kombi bakımı petek temizliği, Güzelyalı Kombi bakımı ücreti, Güzelyalı Kombi bakımı yapılmazsa ne olur, Güzelyalı Kombi bakımında neler yapılır, Güzelyalı Kombi bakim servisi, Güzelyalı Kombi bakim ücreti, Güzelyalı Kombi bakimi nasil yapılır, Güzelyalı Kombi bakimi, Güzelyalı Kombi servis, Güzelyalı Kombi servis fiyatları, Güzelyalı Kombi servis izmir, Güzelyalı Kombi servis numaraları, Güzelyalı Kombi servis numarası, Güzelyalı Kombi servis ücretleri, Güzelyalı Kombi servisi, Güzelyalı Kombi servisi izmir, Güzelyalı Kombi servisler, Güzelyalı Kombi servisleri, Güzelyalı Kombi servisleri izmir, Güzelyalı Kombi servisliği veren firmalar, Güzelyalı Kombi tamir ,Güzelyalı Kombi tamircileri, Güzelyalı Kombi tamircisi, Güzelyalı Kombi tamircisi izmir, Güzelyalı Kombi tamiri, Güzelyalı Kombi tamiri izmir, Güzelyalı Kombi teknik servis, Güzelyalı Kombi yetkili servisleri,