Bizi ArayınBizi Arayın...


Konak Gültepe Kombi Servisi

Gültepe Kombi Tamir & Servis


Kombiniz Keyfinizi Kaçırmasın!

Hemen bize ulaşın servis talebinizi oluşturun! Vakit kaybetmeden adresinize gelelim

 

Servis Talebi İçin Tıklayın!

 

 

En kısa sürede Size Hizmet verilecektir...

 

İzmir'de kombi tamir servis bakım ve montaj yedek parça  sektöründe öncü olan Yıldırım Teknik siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için Gültepe Buderus kombi servisi, Gültepe Vailant kombi servisi , Gültepe Bosch kombi servisi, Gültepe Baymak kombi servisi, Gültepe Arçelik kombi servisi, Gültepe Vestel kombi servisi, Gültepe Demirdöküm kombi servisi, Gültepe Ariston kombi servisi, Gültepe Ferroli kombi servisi, Gültepe ECA kombi servisi, Gültepe Viessmann kombi servisi, Gültepe Alarko kombi servisi, Gültepe Airfell kombi servisi, Gültepe Termodinamik kombi servisi, Gültepe Maktek kombi servisi, Gültepe Beratta kombi servisi, Gültepe Daylux kombi servisi, Gültepe Warmhaus kombi servisi , Gültepe Daikin kombi servisi, Gültepe Termoteknik kombi servisi, Gültepe Protherm kombi servisi, Gültepe Baxi kombi servisi, Gültepe Süsler kombi servisi, Gültepe Aura kombi servisi daha birçok markaya servisi hizmeti vermekteyiz. İzmir'in semtlerine servis araçlarımız siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için merkez servis anlayışıyla evinizde ve işyerinizde bulunan cihazlara 6 ay işçilik ve malzeme garantisi vermektedir. Tamir yerinde ve anında müdahale imkânıyla en kısa sürede çözümler üretmektedir...

 

 

İZMİR GÜLTEPE
BOSCH KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GÜLTEPE
BUDERUS KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GÜLTEPE
DEMİRDÖKÜM KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GÜLTEPE
ARİSTON KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GÜLTEPE
ALARKO KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GÜLTEPE
BAYMAK KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GÜLTEPE
VAİLLANT KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GÜLTEPE
ARÇELİK KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GÜLTEPE
VİESSMANN KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

 

Servise mi ihtiyacınız var?

Kombili Evler İçin Bilmeniz Gereken Temel Bilgi

1. Kombi Açık Havada Konumlandırılmamalı

Kombinin konumlandırıldığı alan hem güvenliğiniz hem de evin ısınmasını sağlamak için oldukça önemlidir. Örneğin; kombilerin kolay alev alabilecek malzemelerin depolandığı yerlere, yatak odalarına, apartman merdiven boşluklarına ya da koridorlarına konumlandırılmaması gerekir. Bu gibi alanlara ek olarak, kombiler açık balkonlarda da konumlandırılamazlar. Fakat koruyucu kabin içerisine konumlandırmak şartıyla kombinize açık balkonda yer verebilirsiniz.

Kombilerin açık balkona yerleştirilmeme nedenleri hava koşullarından çabuk etkilenebilmeleridir. Koruyucu kabinsiz monte edilen kombiler; yağmur, soğuk gibi koşullar nedeniyle bozulabilir, evinizi ısıtmayabilir ya da daha önemlisi güvenliğinizi tehdit edebilir.

2. Kombi Temizliğini Düzenli Olarak Yaptırmalısınız

Nasıl ki evinizi, küçük ev aletlerinizi, beyaz eşyanızı düzenli aralıklarla temizliyorsanız kombinizin de temizlenmesi gerekli. Kombi temizliği ya da kombi bakımı hem az enerji tüketerek ısınmanızı hem de güvenliğinizi sağlayan bir etken. Peki, her kış öncesi yaptırmanız gereken kombi bakımında takip edilmesi gereken adımlar nelerdir?

 •         Kombi açıldığında peteklerinizin ne derecede ısındığı, suyun ne kadar sıcak aktığı kontrol edilir. Eğer kombiden değil, peteklerden kaynaklı (radyatörlerde hava olması, radyatörlerin çamurlanması gibi) bir sorun varsa radyatör temizliğinin de yapılması gerekir.
 •         Kombinin su sızdırıp sızdırmadığı kontrol edilir.
 •         Kombinin içi açılıp tozları temizlenir.
 •         Kombinin elektrik bağlantı noktaları kontrol edilir; kombinin çalışmasını aksatacak bir durum varsa giderilir.
 •         Kombinin bacaları temizlenir.
 •         Kombinin su basıncı kontrol ediliyor. Bar ayarı olarak da bilinen bu ayar, olması gereken dışında bir değere sahipse, ideal dereceye getirilir.

3. Kombi Çalışıyor ama Isıtmıyorsa;

Kombinizin çalıştığından eminsiniz… Buna rağmen eviniz istediğiniz düzeyde ya da hiç ısınmıyor. Bu durumda öncelikle termostat ayarının yeterli olup olmadığına bakmalısınız. Eğer ısı derecesi düşükse yükseltebilirsiniz. Radyatörlerin giriş-çıkış vanalarının kapalı olması da sıcak suyun tesisat içerisinde dolaşmasına ve cihazın ısıtma görevini yerine getirmesine engel olur. Bu nedenle radyatör vanalarının açık olduğundan emin olmalısınız. Sıcaklık ayarı yüksek, kalorifer tesisatınızın vanaları açık… Bu durumda sorun; dönüş hattındaki tıkanıklık ya da radyatörlerin veya boru hattının kirliliği olabilir. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda peteklerin ve boru hattının temizlenmesi gerekebilir. Bu da işe yaramazsa kombinizde teknik bir sorun var demektir. Peteklerin, boru hattının temizlenmesi ve teknik arıza tespitinin yapılabilmesi için yetkili servislerden yardım alabilirsiniz.

4. Kombi Çalışıyor, Ancak Musluklardan Sıcak Su Gelmiyorsa;

Elbette musluklarınızdan sıcacık su akması da kombiniz görevi. Kombi arızalarında sıcak su problemi ise sıkça karşılaşılan bir durum. Petekleriniz ısındığı halde musluklarınızdan sıcak su akmıyorsa bunun farklı birkaç nedeni olabilir. Isınan su, musluğunuza ulaşmadan kalorifer sistemine karışıyor olabilir. Bu sorun genellikle üç yollu vana arızalandığında görülür ve bir diğer arıza olan su açıldığında peteklerin aşırı ısınmasının sebebi de budur. Eğer neden bu değilse sıcak su hattına başka bir yerden soğuk su karışması da musluğunuzdan akan suyun soğuk olmasına neden olabilir. Ayrıca kombinin sıcak su sağlayan parçalarında arıza meydana geldiğinde musluktaki sıcak su akışı etkilenir. Eğer kombiniz çalışıyor ama sıcak su konusunda sorun yaşıyorsanız yetkili servise danışabilirsiniz.

5. Kombiden Su Akıyorsa;

Eğer yaşadığınız sorun kombiden su gelmesi ise bunun farklı nedenleri olabilir. “Kombiden su akıyor.” gibi bir şikayetiniz varsa öncelikle kombinizin üzerinde bulunan analog ya da dijital olabilen su basıncı göstergesine bakmalısınız. Basınç 2 barın üzerindeyse kombiniz, fazla suyu atmak amacıyla su kaçırıyor olabilir. Bu sorunu kendiniz, su basıncını düşürerek çözebilirsiniz.

Genleşme tankı, su doldurma vanası gibi parçaların arızalanması da kombiden su akmasına neden olabilir. Bu durumda uzmanlara danışmalısınız. Eğer tesisatla ilgili bir sorun varsa tesisatçıdan yardım alıp sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

6. Kombi Ateşleme Yapmıyorsa;

Kombi ateşleme yapmıyor.” sorunu da sıklıkla görülen arızalardan biridir. Kombi ateşleme sorunu görüldüğünde servise danışmadan önce kombide gaz olup olmadığını kontrol etmeli, yani gaz vanalarının açık olduğundan emin olmalısınız. Eğer bu konuda bir sorun yoksa kombinize reset atabilirsiniz. Reset işlemi işe yaramıyorsa yetkili servisi arayarak yardım almalısınız.

7.  Kombi Yanarken Patlama Yapıyorsa;

İşte, bu durumda kesinlikle yetkili servisi aramalı ve gerekli işlemlerin onların tarafından yapılmasını sağlamalısınız. Kombi patlamalı yanıyorsa bunun farklı nedenleri olabilir. Sorunun tespiti ve çözümü uzman tarafından yapılmalıdır.

Başlıca kombi arızalarını sizinle paylaştık. Bunların yanı sıra kombinizin kullanım kılavuzunda yer alan kombi arıza işaretlerinin de sorunları ve çözümleri hakkında size fikir verebileceğini unutmamalısınız.


Destek Gerekirse  Buradayız.

philips, yetkili, servis, izmir, bornova

Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın!

İletişim.

Gültepe Televizyon Servis Hizmetleri için

Bizi arayın         : 444 48 63

Mobil Santral    : 0 532 111 35 30

Çağrı Merkezi    : 0232 256 7470

Acil Servis          : 0 532 634 24 05

 

 • Pazartesi Cumartesi 08:30 - 17:30

 • Kombi Bakımı ve  Petek temizleme Neden Önemlidir?

   Kombi bakımı ve petek temizleme hem yakıtta tasarruf hemde kombide ısınan suyun peteklere gelen sıcaklık kısmıdan yüksek verim almak için önemlidir. Soğuk havalarında gelmesi ile birlikte birçoğumuz ısınma ihtiyacı duyarız. Artık bir çoğumuzun evinde kombi bulunmaktadır. Soba kullanılırken her yıl baca bakımı yapıldığı gibi kombi bulunan evlerde de kombi bakımı, petek temizleme vs. yapılmaktadır. Ancak kombi bakımlarının uzman kişilerce yapılması gerekmektedir. Bakımı zamanında ve iyi yapılan kombiler sizlerin daha iyi ısınmanıza sebeb olur. Ayrıca faturalarınızın daha düşük gelmesine neden olmaktadır. Kombi bakımı oldukça ciddi bir iştir. Uzman kişilerce yapılmalıdır. Aksi takdirde hayatınızı tehlikeye sokabilirsiniz. Bu nedenle firmamız siz değerli müşterilerimiz için kombi bakım alanında faaliyete açılmıştır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız kombi alanında tüm sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Sağlığınız ve kombileriniz firmamız için değerlidir.kombi bakımı  ve petek temizleme neden önemlidir


 • GERİ DÖNÜŞÜM İÇİN TIKLAYIN

   

 • Bozuk, arızalı, çalışmayan vb. Hermatik Yoğuşmalı Bacalı Kombi Geri Dönüşüme Kazandırıyoruz. Tamir maliyeti yüksek, değişime uygun olmayan Hermatik Yoğuşmalı Bacalı Kombi geri dönüşüm merkezimizde yeniden Türkiye ekonomisine kazandırıyoruz  Bozuk, arızalı, çalışmayan vb. Kombilerinizi geri dönüşüm merkezimize ulaştıktan sonra makul bir ödeme tarafınıza yapılmaktadır.

   

  İzmirde Gültepe hizmet veren firmamız izmir Gültepe bölgesindeki Bozuk, arızalı, çalışmayan vb. Kombilerinizi servis araçlarımız sayesinde ev, ofış ve şirketlerinizden alımlarını gerçekleştirmektedir İzmir dışından göderileriniz için YURTİÇİ KARGO İLE ÜCRETSİZ GÖNDERİ KODU - 250525045 - GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

 •  

 • İzmir Kombi  Servis Hizmeti Verdiğimiz Semtler.

  BALÇOVA • BAYRAKLI • BORNOVA • BUCA • CEŞME • ÇİĞLİ • GAZİEMİR • KARABAĞLAR • KARABURUN • KARŞIYAKA • KONAK • KEMALPAŞA • MENDERES • MENEMEN • NARLIDERE • SEFERİHİSAR • TORBALI • URLA


ETİKETLER:

Doğalgaz Gültepe Kombi arıza izmir, doğalgaz Gültepe Kombi arızaları, doğalgaz Gültepe Kombi arızası, doğalgaz Gültepe Kombi bakımı, doğalgaz Gültepe Kombi bakımı nasıl yapılır, doğalgaz Gültepe Kombi servis izmir, izmir Gültepe Kombi bakım servıslerı, izmir Gültepe Kombi servısı, izmir Gültepe Kombi bakım, izmir Gültepe Kombi bakım fiyatları, izmir Gültepe Kombi bakım ücretleri, izmir Gültepe Kombi bakımı, izmir Gültepe Kombi gaz servis, izmir Gültepe Kombi servisi, izmir Gültepe Kombi servisleri, izmir özel Gültepe Kombi servisi, izmirde Gültepe Kombi arızaları, izmirde Gültepe Kombi bakım fiyatları, izmirde Gültepe Kombi bakımı, izmirde Gültepe Kombi tamiri, Gültepe Kombi bakım, Gültepe Kombi servısı, Gültepe Kombi arıza, Gültepe Kombi arıza giderme, Gültepe Kombi arıza kodları, Gültepe Kombi arızaları, Gültepe Kombi arızası nasıl düzeltilir, Gültepe Kombi bakım, Gültepe Kombi bakım fiyatları, Gültepe Kombi bakım fiyatları izmir, Gültepe Kombi bakım izmir, Gültepe Kombi bakım servis, Gültepe Kombi bakım servisi izmir, Gültepe Kombi bakım servisleri, Gültepe Kombi bakım ücreti, Gültepe Kombi bakım ücreti izmir, Gültepe Kombi bakım ücretleri, Gültepe Kombi bakım ve onarım, Gültepe Kombi bakımı, Gültepe Kombi bakımı fiyatları, Gültepe Kombi bakımı izmir, Gültepe Kombi bakımı kaç para, Gültepe Kombi bakımı kaç yılda bir yapılır, Gültepe Kombi bakımı nasıl olur Gültepe Kombi bakımı nasıl yapılır, Gültepe Kombi bakımı ne kadar, Gültepe Kombi bakımı ne kadar sürede yapılmalı, Gültepe Kombi bakımı neden yapılmalı, Gültepe Kombi bakımı petek temizliği, Gültepe Kombi bakımı ücreti, Gültepe Kombi bakımı yapılmazsa ne olur, Gültepe Kombi bakımında neler yapılır, Gültepe Kombi bakim servisi, Gültepe Kombi bakim ücreti, Gültepe Kombi bakimi nasil yapılır, Gültepe Kombi bakimi, Gültepe Kombi servis, Gültepe Kombi servis fiyatları, Gültepe Kombi servis izmir, Gültepe Kombi servis numaraları, Gültepe Kombi servis numarası, Gültepe Kombi servis ücretleri, Gültepe Kombi servisi, Gültepe Kombi servisi izmir, Gültepe Kombi servisler, Gültepe Kombi servisleri, Gültepe Kombi servisleri izmir, Gültepe Kombi servisliği veren firmalar, Gültepe Kombi tamir ,Gültepe Kombi tamircileri, Gültepe Kombi tamircisi, Gültepe Kombi tamircisi izmir, Gültepe Kombi tamiri, Gültepe Kombi tamiri izmir, Gültepe Kombi teknik servis, Gültepe Kombi yetkili servisleri,