Bizi ArayınBizi Arayın...


Konak Gıda Çarşısı Kombi Servisi

Gıda Çarşısı Kombi Tamir & Servis


Kombiniz Keyfinizi Kaçırmasın!

Hemen bize ulaşın servis talebinizi oluşturun! Vakit kaybetmeden adresinize gelelim

 

Servis Talebi İçin Tıklayın!

 

 

En kısa sürede Size Hizmet verilecektir...

 

İzmir'de kombi tamir servis bakım ve montaj yedek parça  sektöründe öncü olan Yıldırım Teknik siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için Gıda Çarşısı Buderus kombi servisi, Gıda Çarşısı Vailant kombi servisi , Gıda Çarşısı Bosch kombi servisi, Gıda Çarşısı Baymak kombi servisi, Gıda Çarşısı Arçelik kombi servisi, Gıda Çarşısı Vestel kombi servisi, Gıda Çarşısı Demirdöküm kombi servisi, Gıda Çarşısı Ariston kombi servisi, Gıda Çarşısı Ferroli kombi servisi, Gıda Çarşısı ECA kombi servisi, Gıda Çarşısı Viessmann kombi servisi, Gıda Çarşısı Alarko kombi servisi, Gıda Çarşısı Airfell kombi servisi, Gıda Çarşısı Termodinamik kombi servisi, Gıda Çarşısı Maktek kombi servisi, Gıda Çarşısı Beratta kombi servisi, Gıda Çarşısı Daylux kombi servisi, Gıda Çarşısı Warmhaus kombi servisi , Gıda Çarşısı Daikin kombi servisi, Gıda Çarşısı Termoteknik kombi servisi, Gıda Çarşısı Protherm kombi servisi, Gıda Çarşısı Baxi kombi servisi, Gıda Çarşısı Süsler kombi servisi, Gıda Çarşısı Aura kombi servisi daha birçok markaya servisi hizmeti vermekteyiz. İzmir'in semtlerine servis araçlarımız siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için merkez servis anlayışıyla evinizde ve işyerinizde bulunan cihazlara 6 ay işçilik ve malzeme garantisi vermektedir. Tamir yerinde ve anında müdahale imkânıyla en kısa sürede çözümler üretmektedir...

 

 

İZMİR GIDA ÇARŞISI
BOSCH KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GIDA ÇARŞISI
BUDERUS KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GIDA ÇARŞISI
DEMİRDÖKÜM KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GIDA ÇARŞISI
ARİSTON KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GIDA ÇARŞISI
ALARKO KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GIDA ÇARŞISI
BAYMAK KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GIDA ÇARŞISI
VAİLLANT KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GIDA ÇARŞISI
ARÇELİK KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR GIDA ÇARŞISI
VİESSMANN KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

 

Servise mi ihtiyacınız var?

Kombili Evler İçin Bilmeniz Gereken Temel Bilgi

1. Kombi Açık Havada Konumlandırılmamalı

Kombinin konumlandırıldığı alan hem güvenliğiniz hem de evin ısınmasını sağlamak için oldukça önemlidir. Örneğin; kombilerin kolay alev alabilecek malzemelerin depolandığı yerlere, yatak odalarına, apartman merdiven boşluklarına ya da koridorlarına konumlandırılmaması gerekir. Bu gibi alanlara ek olarak, kombiler açık balkonlarda da konumlandırılamazlar. Fakat koruyucu kabin içerisine konumlandırmak şartıyla kombinize açık balkonda yer verebilirsiniz.

Kombilerin açık balkona yerleştirilmeme nedenleri hava koşullarından çabuk etkilenebilmeleridir. Koruyucu kabinsiz monte edilen kombiler; yağmur, soğuk gibi koşullar nedeniyle bozulabilir, evinizi ısıtmayabilir ya da daha önemlisi güvenliğinizi tehdit edebilir.

2. Kombi Temizliğini Düzenli Olarak Yaptırmalısınız

Nasıl ki evinizi, küçük ev aletlerinizi, beyaz eşyanızı düzenli aralıklarla temizliyorsanız kombinizin de temizlenmesi gerekli. Kombi temizliği ya da kombi bakımı hem az enerji tüketerek ısınmanızı hem de güvenliğinizi sağlayan bir etken. Peki, her kış öncesi yaptırmanız gereken kombi bakımında takip edilmesi gereken adımlar nelerdir?

 •         Kombi açıldığında peteklerinizin ne derecede ısındığı, suyun ne kadar sıcak aktığı kontrol edilir. Eğer kombiden değil, peteklerden kaynaklı (radyatörlerde hava olması, radyatörlerin çamurlanması gibi) bir sorun varsa radyatör temizliğinin de yapılması gerekir.
 •         Kombinin su sızdırıp sızdırmadığı kontrol edilir.
 •         Kombinin içi açılıp tozları temizlenir.
 •         Kombinin elektrik bağlantı noktaları kontrol edilir; kombinin çalışmasını aksatacak bir durum varsa giderilir.
 •         Kombinin bacaları temizlenir.
 •         Kombinin su basıncı kontrol ediliyor. Bar ayarı olarak da bilinen bu ayar, olması gereken dışında bir değere sahipse, ideal dereceye getirilir.

3. Kombi Çalışıyor ama Isıtmıyorsa;

Kombinizin çalıştığından eminsiniz… Buna rağmen eviniz istediğiniz düzeyde ya da hiç ısınmıyor. Bu durumda öncelikle termostat ayarının yeterli olup olmadığına bakmalısınız. Eğer ısı derecesi düşükse yükseltebilirsiniz. Radyatörlerin giriş-çıkış vanalarının kapalı olması da sıcak suyun tesisat içerisinde dolaşmasına ve cihazın ısıtma görevini yerine getirmesine engel olur. Bu nedenle radyatör vanalarının açık olduğundan emin olmalısınız. Sıcaklık ayarı yüksek, kalorifer tesisatınızın vanaları açık… Bu durumda sorun; dönüş hattındaki tıkanıklık ya da radyatörlerin veya boru hattının kirliliği olabilir. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda peteklerin ve boru hattının temizlenmesi gerekebilir. Bu da işe yaramazsa kombinizde teknik bir sorun var demektir. Peteklerin, boru hattının temizlenmesi ve teknik arıza tespitinin yapılabilmesi için yetkili servislerden yardım alabilirsiniz.

4. Kombi Çalışıyor, Ancak Musluklardan Sıcak Su Gelmiyorsa;

Elbette musluklarınızdan sıcacık su akması da kombiniz görevi. Kombi arızalarında sıcak su problemi ise sıkça karşılaşılan bir durum. Petekleriniz ısındığı halde musluklarınızdan sıcak su akmıyorsa bunun farklı birkaç nedeni olabilir. Isınan su, musluğunuza ulaşmadan kalorifer sistemine karışıyor olabilir. Bu sorun genellikle üç yollu vana arızalandığında görülür ve bir diğer arıza olan su açıldığında peteklerin aşırı ısınmasının sebebi de budur. Eğer neden bu değilse sıcak su hattına başka bir yerden soğuk su karışması da musluğunuzdan akan suyun soğuk olmasına neden olabilir. Ayrıca kombinin sıcak su sağlayan parçalarında arıza meydana geldiğinde musluktaki sıcak su akışı etkilenir. Eğer kombiniz çalışıyor ama sıcak su konusunda sorun yaşıyorsanız yetkili servise danışabilirsiniz.

5. Kombiden Su Akıyorsa;

Eğer yaşadığınız sorun kombiden su gelmesi ise bunun farklı nedenleri olabilir. “Kombiden su akıyor.” gibi bir şikayetiniz varsa öncelikle kombinizin üzerinde bulunan analog ya da dijital olabilen su basıncı göstergesine bakmalısınız. Basınç 2 barın üzerindeyse kombiniz, fazla suyu atmak amacıyla su kaçırıyor olabilir. Bu sorunu kendiniz, su basıncını düşürerek çözebilirsiniz.

Genleşme tankı, su doldurma vanası gibi parçaların arızalanması da kombiden su akmasına neden olabilir. Bu durumda uzmanlara danışmalısınız. Eğer tesisatla ilgili bir sorun varsa tesisatçıdan yardım alıp sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

6. Kombi Ateşleme Yapmıyorsa;

Kombi ateşleme yapmıyor.” sorunu da sıklıkla görülen arızalardan biridir. Kombi ateşleme sorunu görüldüğünde servise danışmadan önce kombide gaz olup olmadığını kontrol etmeli, yani gaz vanalarının açık olduğundan emin olmalısınız. Eğer bu konuda bir sorun yoksa kombinize reset atabilirsiniz. Reset işlemi işe yaramıyorsa yetkili servisi arayarak yardım almalısınız.

7.  Kombi Yanarken Patlama Yapıyorsa;

İşte, bu durumda kesinlikle yetkili servisi aramalı ve gerekli işlemlerin onların tarafından yapılmasını sağlamalısınız. Kombi patlamalı yanıyorsa bunun farklı nedenleri olabilir. Sorunun tespiti ve çözümü uzman tarafından yapılmalıdır.

Başlıca kombi arızalarını sizinle paylaştık. Bunların yanı sıra kombinizin kullanım kılavuzunda yer alan kombi arıza işaretlerinin de sorunları ve çözümleri hakkında size fikir verebileceğini unutmamalısınız.


Destek Gerekirse  Buradayız.

philips, yetkili, servis, izmir, bornova

Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın!

İletişim.

Gıda Çarşısı Televizyon Servis Hizmetleri için

Bizi arayın         : 444 48 63

Mobil Santral    : 0 532 111 35 30

Çağrı Merkezi    : 0232 256 7470

Acil Servis          : 0 532 634 24 05

 

 • Pazartesi Cumartesi 08:30 - 17:30

 • Kombi Bakımı ve  Petek temizleme Neden Önemlidir?

   Kombi bakımı ve petek temizleme hem yakıtta tasarruf hemde kombide ısınan suyun peteklere gelen sıcaklık kısmıdan yüksek verim almak için önemlidir. Soğuk havalarında gelmesi ile birlikte birçoğumuz ısınma ihtiyacı duyarız. Artık bir çoğumuzun evinde kombi bulunmaktadır. Soba kullanılırken her yıl baca bakımı yapıldığı gibi kombi bulunan evlerde de kombi bakımı, petek temizleme vs. yapılmaktadır. Ancak kombi bakımlarının uzman kişilerce yapılması gerekmektedir. Bakımı zamanında ve iyi yapılan kombiler sizlerin daha iyi ısınmanıza sebeb olur. Ayrıca faturalarınızın daha düşük gelmesine neden olmaktadır. Kombi bakımı oldukça ciddi bir iştir. Uzman kişilerce yapılmalıdır. Aksi takdirde hayatınızı tehlikeye sokabilirsiniz. Bu nedenle firmamız siz değerli müşterilerimiz için kombi bakım alanında faaliyete açılmıştır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız kombi alanında tüm sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Sağlığınız ve kombileriniz firmamız için değerlidir.kombi bakımı  ve petek temizleme neden önemlidir


 • GERİ DÖNÜŞÜM İÇİN TIKLAYIN

   

 • Bozuk, arızalı, çalışmayan vb. Hermatik Yoğuşmalı Bacalı Kombi Geri Dönüşüme Kazandırıyoruz. Tamir maliyeti yüksek, değişime uygun olmayan Hermatik Yoğuşmalı Bacalı Kombi geri dönüşüm merkezimizde yeniden Türkiye ekonomisine kazandırıyoruz  Bozuk, arızalı, çalışmayan vb. Kombilerinizi geri dönüşüm merkezimize ulaştıktan sonra makul bir ödeme tarafınıza yapılmaktadır.

   

  İzmirde Gıda Çarşısı hizmet veren firmamız izmir Gıda Çarşısı bölgesindeki Bozuk, arızalı, çalışmayan vb. Kombilerinizi servis araçlarımız sayesinde ev, ofış ve şirketlerinizden alımlarını gerçekleştirmektedir İzmir dışından göderileriniz için YURTİÇİ KARGO İLE ÜCRETSİZ GÖNDERİ KODU - 250525045 - GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

 •  

 • İzmir Kombi  Servis Hizmeti Verdiğimiz Semtler.

  BALÇOVA • BAYRAKLI • BORNOVA • BUCA • CEŞME • ÇİĞLİ • GAZİEMİR • KARABAĞLAR • KARABURUN • KARŞIYAKA • KONAK • KEMALPAŞA • MENDERES • MENEMEN • NARLIDERE • SEFERİHİSAR • TORBALI • URLA


ETİKETLER:

Doğalgaz Gıda Çarşısı Kombi arıza izmir, doğalgaz Gıda Çarşısı Kombi arızaları, doğalgaz Gıda Çarşısı Kombi arızası, doğalgaz Gıda Çarşısı Kombi bakımı, doğalgaz Gıda Çarşısı Kombi bakımı nasıl yapılır, doğalgaz Gıda Çarşısı Kombi servis izmir, izmir Gıda Çarşısı Kombi bakım servıslerı, izmir Gıda Çarşısı Kombi servısı, izmir Gıda Çarşısı Kombi bakım, izmir Gıda Çarşısı Kombi bakım fiyatları, izmir Gıda Çarşısı Kombi bakım ücretleri, izmir Gıda Çarşısı Kombi bakımı, izmir Gıda Çarşısı Kombi gaz servis, izmir Gıda Çarşısı Kombi servisi, izmir Gıda Çarşısı Kombi servisleri, izmir özel Gıda Çarşısı Kombi servisi, izmirde Gıda Çarşısı Kombi arızaları, izmirde Gıda Çarşısı Kombi bakım fiyatları, izmirde Gıda Çarşısı Kombi bakımı, izmirde Gıda Çarşısı Kombi tamiri, Gıda Çarşısı Kombi bakım, Gıda Çarşısı Kombi servısı, Gıda Çarşısı Kombi arıza, Gıda Çarşısı Kombi arıza giderme, Gıda Çarşısı Kombi arıza kodları, Gıda Çarşısı Kombi arızaları, Gıda Çarşısı Kombi arızası nasıl düzeltilir, Gıda Çarşısı Kombi bakım, Gıda Çarşısı Kombi bakım fiyatları, Gıda Çarşısı Kombi bakım fiyatları izmir, Gıda Çarşısı Kombi bakım izmir, Gıda Çarşısı Kombi bakım servis, Gıda Çarşısı Kombi bakım servisi izmir, Gıda Çarşısı Kombi bakım servisleri, Gıda Çarşısı Kombi bakım ücreti, Gıda Çarşısı Kombi bakım ücreti izmir, Gıda Çarşısı Kombi bakım ücretleri, Gıda Çarşısı Kombi bakım ve onarım, Gıda Çarşısı Kombi bakımı, Gıda Çarşısı Kombi bakımı fiyatları, Gıda Çarşısı Kombi bakımı izmir, Gıda Çarşısı Kombi bakımı kaç para, Gıda Çarşısı Kombi bakımı kaç yılda bir yapılır, Gıda Çarşısı Kombi bakımı nasıl olur Gıda Çarşısı Kombi bakımı nasıl yapılır, Gıda Çarşısı Kombi bakımı ne kadar, Gıda Çarşısı Kombi bakımı ne kadar sürede yapılmalı, Gıda Çarşısı Kombi bakımı neden yapılmalı, Gıda Çarşısı Kombi bakımı petek temizliği, Gıda Çarşısı Kombi bakımı ücreti, Gıda Çarşısı Kombi bakımı yapılmazsa ne olur, Gıda Çarşısı Kombi bakımında neler yapılır, Gıda Çarşısı Kombi bakim servisi, Gıda Çarşısı Kombi bakim ücreti, Gıda Çarşısı Kombi bakimi nasil yapılır, Gıda Çarşısı Kombi bakimi, Gıda Çarşısı Kombi servis, Gıda Çarşısı Kombi servis fiyatları, Gıda Çarşısı Kombi servis izmir, Gıda Çarşısı Kombi servis numaraları, Gıda Çarşısı Kombi servis numarası, Gıda Çarşısı Kombi servis ücretleri, Gıda Çarşısı Kombi servisi, Gıda Çarşısı Kombi servisi izmir, Gıda Çarşısı Kombi servisler, Gıda Çarşısı Kombi servisleri, Gıda Çarşısı Kombi servisleri izmir, Gıda Çarşısı Kombi servisliği veren firmalar, Gıda Çarşısı Kombi tamir ,Gıda Çarşısı Kombi tamircileri, Gıda Çarşısı Kombi tamircisi, Gıda Çarşısı Kombi tamircisi izmir, Gıda Çarşısı Kombi tamiri, Gıda Çarşısı Kombi tamiri izmir, Gıda Çarşısı Kombi teknik servis, Gıda Çarşısı Kombi yetkili servisleri,