Bizi ArayınBizi Arayın...


Buca Çamlıkule Kombi Servisi

Çamlıkule Kombi Tamir & Servis


Kombiniz Keyfinizi Kaçırmasın!

Hemen bize ulaşın servis talebinizi oluşturun! Vakit kaybetmeden adresinize gelelim

 

Servis Talebi İçin Tıklayın!

 

 

En kısa sürede Size Hizmet verilecektir...

 

İzmir'de kombi tamir servis bakım ve montaj yedek parça  sektöründe öncü olan Yıldırım Teknik siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için Çamlıkule Buderus kombi servisi, Çamlıkule Vailant kombi servisi , Çamlıkule Bosch kombi servisi, Çamlıkule Baymak kombi servisi, Çamlıkule Arçelik kombi servisi, Çamlıkule Vestel kombi servisi, Çamlıkule Demirdöküm kombi servisi, Çamlıkule Ariston kombi servisi, Çamlıkule Ferroli kombi servisi, Çamlıkule ECA kombi servisi, Çamlıkule Viessmann kombi servisi, Çamlıkule Alarko kombi servisi, Çamlıkule Airfell kombi servisi, Çamlıkule Termodinamik kombi servisi, Çamlıkule Maktek kombi servisi, Çamlıkule Beratta kombi servisi, Çamlıkule Daylux kombi servisi, Çamlıkule Warmhaus kombi servisi , Çamlıkule Daikin kombi servisi, Çamlıkule Termoteknik kombi servisi, Çamlıkule Protherm kombi servisi, Çamlıkule Baxi kombi servisi, Çamlıkule Süsler kombi servisi, Çamlıkule Aura kombi servisi daha birçok markaya servisi hizmeti vermekteyiz. İzmir'in semtlerine servis araçlarımız siz müşterilerimize daha iyi hizmet vermek için merkez servis anlayışıyla evinizde ve işyerinizde bulunan cihazlara 6 ay işçilik ve malzeme garantisi vermektedir. Tamir yerinde ve anında müdahale imkânıyla en kısa sürede çözümler üretmektedir...

 

 

İZMİR ÇAMLIKULE
BOSCH KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR ÇAMLIKULE
BUDERUS KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR ÇAMLIKULE
DEMİRDÖKÜM KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR ÇAMLIKULE
ARİSTON KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR ÇAMLIKULE
ALARKO KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR ÇAMLIKULE
BAYMAK KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR ÇAMLIKULE
VAİLLANT KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR ÇAMLIKULE
ARÇELİK KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

İZMİR ÇAMLIKULE
VİESSMANN KOMBİ TEKNİK SERVİSİ

 

Servise mi ihtiyacınız var?

Kombili Evler İçin Bilmeniz Gereken Temel Bilgi

1. Kombi Açık Havada Konumlandırılmamalı

Kombinin konumlandırıldığı alan hem güvenliğiniz hem de evin ısınmasını sağlamak için oldukça önemlidir. Örneğin; kombilerin kolay alev alabilecek malzemelerin depolandığı yerlere, yatak odalarına, apartman merdiven boşluklarına ya da koridorlarına konumlandırılmaması gerekir. Bu gibi alanlara ek olarak, kombiler açık balkonlarda da konumlandırılamazlar. Fakat koruyucu kabin içerisine konumlandırmak şartıyla kombinize açık balkonda yer verebilirsiniz.

Kombilerin açık balkona yerleştirilmeme nedenleri hava koşullarından çabuk etkilenebilmeleridir. Koruyucu kabinsiz monte edilen kombiler; yağmur, soğuk gibi koşullar nedeniyle bozulabilir, evinizi ısıtmayabilir ya da daha önemlisi güvenliğinizi tehdit edebilir.

2. Kombi Temizliğini Düzenli Olarak Yaptırmalısınız

Nasıl ki evinizi, küçük ev aletlerinizi, beyaz eşyanızı düzenli aralıklarla temizliyorsanız kombinizin de temizlenmesi gerekli. Kombi temizliği ya da kombi bakımı hem az enerji tüketerek ısınmanızı hem de güvenliğinizi sağlayan bir etken. Peki, her kış öncesi yaptırmanız gereken kombi bakımında takip edilmesi gereken adımlar nelerdir?

 •         Kombi açıldığında peteklerinizin ne derecede ısındığı, suyun ne kadar sıcak aktığı kontrol edilir. Eğer kombiden değil, peteklerden kaynaklı (radyatörlerde hava olması, radyatörlerin çamurlanması gibi) bir sorun varsa radyatör temizliğinin de yapılması gerekir.
 •         Kombinin su sızdırıp sızdırmadığı kontrol edilir.
 •         Kombinin içi açılıp tozları temizlenir.
 •         Kombinin elektrik bağlantı noktaları kontrol edilir; kombinin çalışmasını aksatacak bir durum varsa giderilir.
 •         Kombinin bacaları temizlenir.
 •         Kombinin su basıncı kontrol ediliyor. Bar ayarı olarak da bilinen bu ayar, olması gereken dışında bir değere sahipse, ideal dereceye getirilir.

3. Kombi Çalışıyor ama Isıtmıyorsa;

Kombinizin çalıştığından eminsiniz… Buna rağmen eviniz istediğiniz düzeyde ya da hiç ısınmıyor. Bu durumda öncelikle termostat ayarının yeterli olup olmadığına bakmalısınız. Eğer ısı derecesi düşükse yükseltebilirsiniz. Radyatörlerin giriş-çıkış vanalarının kapalı olması da sıcak suyun tesisat içerisinde dolaşmasına ve cihazın ısıtma görevini yerine getirmesine engel olur. Bu nedenle radyatör vanalarının açık olduğundan emin olmalısınız. Sıcaklık ayarı yüksek, kalorifer tesisatınızın vanaları açık… Bu durumda sorun; dönüş hattındaki tıkanıklık ya da radyatörlerin veya boru hattının kirliliği olabilir. Böyle bir sorunla karşılaştığınızda peteklerin ve boru hattının temizlenmesi gerekebilir. Bu da işe yaramazsa kombinizde teknik bir sorun var demektir. Peteklerin, boru hattının temizlenmesi ve teknik arıza tespitinin yapılabilmesi için yetkili servislerden yardım alabilirsiniz.

4. Kombi Çalışıyor, Ancak Musluklardan Sıcak Su Gelmiyorsa;

Elbette musluklarınızdan sıcacık su akması da kombiniz görevi. Kombi arızalarında sıcak su problemi ise sıkça karşılaşılan bir durum. Petekleriniz ısındığı halde musluklarınızdan sıcak su akmıyorsa bunun farklı birkaç nedeni olabilir. Isınan su, musluğunuza ulaşmadan kalorifer sistemine karışıyor olabilir. Bu sorun genellikle üç yollu vana arızalandığında görülür ve bir diğer arıza olan su açıldığında peteklerin aşırı ısınmasının sebebi de budur. Eğer neden bu değilse sıcak su hattına başka bir yerden soğuk su karışması da musluğunuzdan akan suyun soğuk olmasına neden olabilir. Ayrıca kombinin sıcak su sağlayan parçalarında arıza meydana geldiğinde musluktaki sıcak su akışı etkilenir. Eğer kombiniz çalışıyor ama sıcak su konusunda sorun yaşıyorsanız yetkili servise danışabilirsiniz.

5. Kombiden Su Akıyorsa;

Eğer yaşadığınız sorun kombiden su gelmesi ise bunun farklı nedenleri olabilir. “Kombiden su akıyor.” gibi bir şikayetiniz varsa öncelikle kombinizin üzerinde bulunan analog ya da dijital olabilen su basıncı göstergesine bakmalısınız. Basınç 2 barın üzerindeyse kombiniz, fazla suyu atmak amacıyla su kaçırıyor olabilir. Bu sorunu kendiniz, su basıncını düşürerek çözebilirsiniz.

Genleşme tankı, su doldurma vanası gibi parçaların arızalanması da kombiden su akmasına neden olabilir. Bu durumda uzmanlara danışmalısınız. Eğer tesisatla ilgili bir sorun varsa tesisatçıdan yardım alıp sorunu çözüme kavuşturabilirsiniz.

6. Kombi Ateşleme Yapmıyorsa;

Kombi ateşleme yapmıyor.” sorunu da sıklıkla görülen arızalardan biridir. Kombi ateşleme sorunu görüldüğünde servise danışmadan önce kombide gaz olup olmadığını kontrol etmeli, yani gaz vanalarının açık olduğundan emin olmalısınız. Eğer bu konuda bir sorun yoksa kombinize reset atabilirsiniz. Reset işlemi işe yaramıyorsa yetkili servisi arayarak yardım almalısınız.

7.  Kombi Yanarken Patlama Yapıyorsa;

İşte, bu durumda kesinlikle yetkili servisi aramalı ve gerekli işlemlerin onların tarafından yapılmasını sağlamalısınız. Kombi patlamalı yanıyorsa bunun farklı nedenleri olabilir. Sorunun tespiti ve çözümü uzman tarafından yapılmalıdır.

Başlıca kombi arızalarını sizinle paylaştık. Bunların yanı sıra kombinizin kullanım kılavuzunda yer alan kombi arıza işaretlerinin de sorunları ve çözümleri hakkında size fikir verebileceğini unutmamalısınız.


Destek Gerekirse  Buradayız.

philips, yetkili, servis, izmir, bornova

Dilediğiniz kanaldan, ihtiyaç duyduğunuz her an bize ulaşın!

İletişim.

Çamlıkule Televizyon Servis Hizmetleri için

Bizi arayın         : 444 48 63

Mobil Santral    : 0 532 111 35 30

Çağrı Merkezi    : 0232 256 7470

Acil Servis          : 0 532 634 24 05

 

 • Pazartesi Cumartesi 08:30 - 17:30

 • Kombi Bakımı ve  Petek temizleme Neden Önemlidir?

   Kombi bakımı ve petek temizleme hem yakıtta tasarruf hemde kombide ısınan suyun peteklere gelen sıcaklık kısmıdan yüksek verim almak için önemlidir. Soğuk havalarında gelmesi ile birlikte birçoğumuz ısınma ihtiyacı duyarız. Artık bir çoğumuzun evinde kombi bulunmaktadır. Soba kullanılırken her yıl baca bakımı yapıldığı gibi kombi bulunan evlerde de kombi bakımı, petek temizleme vs. yapılmaktadır. Ancak kombi bakımlarının uzman kişilerce yapılması gerekmektedir. Bakımı zamanında ve iyi yapılan kombiler sizlerin daha iyi ısınmanıza sebeb olur. Ayrıca faturalarınızın daha düşük gelmesine neden olmaktadır. Kombi bakımı oldukça ciddi bir iştir. Uzman kişilerce yapılmalıdır. Aksi takdirde hayatınızı tehlikeye sokabilirsiniz. Bu nedenle firmamız siz değerli müşterilerimiz için kombi bakım alanında faaliyete açılmıştır. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan firmamız kombi alanında tüm sorunlarınıza çözüm üretmektedir. Sağlığınız ve kombileriniz firmamız için değerlidir.kombi bakımı  ve petek temizleme neden önemlidir


 • GERİ DÖNÜŞÜM İÇİN TIKLAYIN

   

 • Bozuk, arızalı, çalışmayan vb. Hermatik Yoğuşmalı Bacalı Kombi Geri Dönüşüme Kazandırıyoruz. Tamir maliyeti yüksek, değişime uygun olmayan Hermatik Yoğuşmalı Bacalı Kombi geri dönüşüm merkezimizde yeniden Türkiye ekonomisine kazandırıyoruz  Bozuk, arızalı, çalışmayan vb. Kombilerinizi geri dönüşüm merkezimize ulaştıktan sonra makul bir ödeme tarafınıza yapılmaktadır.

   

  İzmirde Çamlıkule hizmet veren firmamız izmir Çamlıkule bölgesindeki Bozuk, arızalı, çalışmayan vb. Kombilerinizi servis araçlarımız sayesinde ev, ofış ve şirketlerinizden alımlarını gerçekleştirmektedir İzmir dışından göderileriniz için YURTİÇİ KARGO İLE ÜCRETSİZ GÖNDERİ KODU - 250525045 - GÖNDEREBİLİRSİNİZ.

 •  

 • İzmir Kombi  Servis Hizmeti Verdiğimiz Semtler.

  BALÇOVA • BAYRAKLI • BORNOVA • BUCA • CEŞME • ÇİĞLİ • GAZİEMİR • KARABAĞLAR • KARABURUN • KARŞIYAKA • KONAK • KEMALPAŞA • MENDERES • MENEMEN • NARLIDERE • SEFERİHİSAR • TORBALI • URLA


ETİKETLER:

Doğalgaz Çamlıkule Kombi arıza izmir, doğalgaz Çamlıkule Kombi arızaları, doğalgaz Çamlıkule Kombi arızası, doğalgaz Çamlıkule Kombi bakımı, doğalgaz Çamlıkule Kombi bakımı nasıl yapılır, doğalgaz Çamlıkule Kombi servis izmir, izmir Çamlıkule Kombi bakım servıslerı, izmir Çamlıkule Kombi servısı, izmir Çamlıkule Kombi bakım, izmir Çamlıkule Kombi bakım fiyatları, izmir Çamlıkule Kombi bakım ücretleri, izmir Çamlıkule Kombi bakımı, izmir Çamlıkule Kombi gaz servis, izmir Çamlıkule Kombi servisi, izmir Çamlıkule Kombi servisleri, izmir özel Çamlıkule Kombi servisi, izmirde Çamlıkule Kombi arızaları, izmirde Çamlıkule Kombi bakım fiyatları, izmirde Çamlıkule Kombi bakımı, izmirde Çamlıkule Kombi tamiri, Çamlıkule Kombi bakım, Çamlıkule Kombi servısı, Çamlıkule Kombi arıza, Çamlıkule Kombi arıza giderme, Çamlıkule Kombi arıza kodları, Çamlıkule Kombi arızaları, Çamlıkule Kombi arızası nasıl düzeltilir, Çamlıkule Kombi bakım, Çamlıkule Kombi bakım fiyatları, Çamlıkule Kombi bakım fiyatları izmir, Çamlıkule Kombi bakım izmir, Çamlıkule Kombi bakım servis, Çamlıkule Kombi bakım servisi izmir, Çamlıkule Kombi bakım servisleri, Çamlıkule Kombi bakım ücreti, Çamlıkule Kombi bakım ücreti izmir, Çamlıkule Kombi bakım ücretleri, Çamlıkule Kombi bakım ve onarım, Çamlıkule Kombi bakımı, Çamlıkule Kombi bakımı fiyatları, Çamlıkule Kombi bakımı izmir, Çamlıkule Kombi bakımı kaç para, Çamlıkule Kombi bakımı kaç yılda bir yapılır, Çamlıkule Kombi bakımı nasıl olur Çamlıkule Kombi bakımı nasıl yapılır, Çamlıkule Kombi bakımı ne kadar, Çamlıkule Kombi bakımı ne kadar sürede yapılmalı, Çamlıkule Kombi bakımı neden yapılmalı, Çamlıkule Kombi bakımı petek temizliği, Çamlıkule Kombi bakımı ücreti, Çamlıkule Kombi bakımı yapılmazsa ne olur, Çamlıkule Kombi bakımında neler yapılır, Çamlıkule Kombi bakim servisi, Çamlıkule Kombi bakim ücreti, Çamlıkule Kombi bakimi nasil yapılır, Çamlıkule Kombi bakimi, Çamlıkule Kombi servis, Çamlıkule Kombi servis fiyatları, Çamlıkule Kombi servis izmir, Çamlıkule Kombi servis numaraları, Çamlıkule Kombi servis numarası, Çamlıkule Kombi servis ücretleri, Çamlıkule Kombi servisi, Çamlıkule Kombi servisi izmir, Çamlıkule Kombi servisler, Çamlıkule Kombi servisleri, Çamlıkule Kombi servisleri izmir, Çamlıkule Kombi servisliği veren firmalar, Çamlıkule Kombi tamir ,Çamlıkule Kombi tamircileri, Çamlıkule Kombi tamircisi, Çamlıkule Kombi tamircisi izmir, Çamlıkule Kombi tamiri, Çamlıkule Kombi tamiri izmir, Çamlıkule Kombi teknik servis, Çamlıkule Kombi yetkili servisleri,