Bizi ArayınBizi Arayın...


SANAYİ Tipi BULAŞIK Makinesi Servisi

Endüstriyel Bulaşık Makinası Tamiri Servisi...

İzmirde ENDÜSTRİYEL BULAŞIK MAKİNESİ Tamir bakım ve yedek parça konusunda teknik destek veren Yıldırım Teknik siz degerli müşterilerimize ve ürünlerine hizmet vermekte oldugumuz bazı markalar FAGOR BULAŞIK MAKİNASI , EMPERO BULAŞIK MAKİNASI , HİLTA BULAŞIK MAKİNASI , CLASSİC BULAŞIK MAKİNASI , WİNTERHALTER BULAŞIK MAKİNASI , COMENDA BULAŞIK MAKİNASI , ARİSCO BULAŞIK MAKİNASI , ÖZTİRYAKİLER BULAŞIK MAKİNASI , OMNİWASH BULAŞIK MAKİNASI , ELETTROBAR BULAŞIK MAKİNASI , KAYALAR BULAŞIK MAKİNASI , İNOKSAN BULAŞIK MAKİNASI, ERSÖZ BULAŞIK MAKİNASI , ÇÖZÜM BULAŞIK MAKİNASI, EDESSA BULAŞIK MAKİNASI, EDESA BULAŞIK MAKİNASI, CLASSEQ BULAŞIK MAKİNASI, HOBART BULAŞIK MAKİNASI, BULAŞIK MAKİNASI TAMİRİ, BULAŞIK MAKİNASI TAMİRCİSİ, BULAŞIK MAKİNASI SERVİSİ, BULAŞIK MAKİNASI TAMİR VE BAKIM SERVİSİ OLARAK HİZMET VERİLİR.

 

Yıldırım Teknik Servis, İzmir içinde tüm semtlerden bakım ve onarım hizmetlerinde kaliteli ve hızlı teknik destek alabileceğiniz özel Yıldırım Teknik teknik servisi. Profesyonel cihazların bakım ve tamirinde uzman olan firmamızdan güvenle hizmet alabilirsiniz. Ayrıca, su arıtma sistemi çözümlerimizden de yararlanabilirsiniz.

Otel ve restoranlar ya da yemekhaneler için bulaşık makinelerin en yüksek performansta çalışmaları son derece önemlidir. Çünkü, bulaşıklar üzerinde elde edilecek temizlik ve parlaklık gibi sonuçlar her yıkamada aynı ölçüde kaliteli olmalıdır. Bunun bilincinde olan firmamız hem herhangi bir sıkıntı yaşamamanız için alınması gereken önlemler konusunda hem de sorunları en etkili şekilde çözümleme konusunda uzmandır.

Alanında son derece yüksek bir tecrübeye sahip olan eğitimli teknik kadromuz, ve kaliteli ekipman donanımızla her zaman hizmetinize hazırız. Hizmet anlayışımız, sizlere en etkili çözümleri sunarak memnuniyetinizi temin etmeye odaklanmak üzerine kuruludur. Yaşadığınız her problemin kesin olarak çözüme kavuşturularak tekrar yaşanmaması öncelikli hedefimizdir.

Arıza meydana gelmesini önleminin yolu periyodik kontrollerin aksatılmamasından geçer. Çünkü, bu çalışmalar esnasında herhangi bir arızaya neden olabilecek aksaklıklar dahi önceden tespit edilerek gerekli önlemler alınabilir. Üstelik verimlilikte artış yaşanır. Tüm elektronik cihazlar için geçerli olan bu kaidenin iş yerleri için önemi daha da fazladır. Tamire gerek kalmadan önlenebilecek sorunların büyüyerek çözülmesi zor problemlere dönmesi iş kaybına neden olabilir. Hem vakit hem de maliyetten tasarruf etmek aksatılmayan kontrollerle mümkün olacaktır.

İzmir Yıldırım Teknik Servisi konusunda olduğu gibi firmamızdan destek alarak Fagor ve diğer markaların ürünleri için de yardım talep etmeniz de mümkündür. Bizler karşılaştığınız sorunlara en etkili biçimde müdahale ederek arızaların giderilmesini ve gerçekleştireceğimiz kontrollerle daha herhangi bir problem meydana gelmeden önlem alınmasını sağlarız. Bu hususta tüketicinin dikkate alması gereken ana konu teknik desteğin düzenli hale getirilmesini ihmal etmemek olacaktır. Firmamız çeşitli markalar için özel olarak tamir, bakım ve teknik servis hizmetleri sunmaktadır. Her markanın ve hatta her modelin kendine has özelliklerinden ötürü teknik işlemler için dikkate alınması gereken hususlar oluşabilir. Dolayısıyla, bu işlemlerin muhakkak uzman teknisyenlerce yapılması gerekir. Hatalı ya da eksik müdahale elde edilen sonuca da etki eder. Oysa ki, profesyonel destek ile makinelerinizin ömrü uzayacaktır. Üstelik, elde edilen sonuçlar açısından da verimlilik artışı gözlenmesi muhtemeldir. Özel olarak hizmet verdiğimiz markalar:

 • ÖZTİRYAKİLER 
 • İNOKSAN
 • FAGOR
 • EMPERO
 • KROMLÜKS
 • BİLGE
 • MUTAŞ
 • VİTAL
 • REMTA MAKİNE
 • SCOTSMAN
 • ROBOT COUPE
 • KARTAL MUTFAK
 • KAYALAR
 • TEKNO ÇELİK
 • TURHAN ÇELİK
 • BNG-TECH SOFT DONDURMA MAKİNELERİ
 • CARPIGIANI SOFT DONDURMA MAKİNELERİ

Yukarıda yer alan markalar için bizi arayabilirsiniz. Türkiye'de en çok tercih edilen markalar için 20 yılı aşkın süredir kesintisiz olarak teknik destek sağlayan firmamızdan güvenle çalışabilirsiniz. Özel olarak Yıldırım Teknik teknik servis hizmeti alarak yaşadığınız sıkıntıların hızla ve kalıcı olarak ortadan kaldırılması için yardımımızı alabilirsiniz.

 

 

Servis Kaydı Bırakın

Hesaplı Teknik Servis

Profesyonel Servis

Acil Teknik Servis

 

Arıza Ürün ve Servis Takip için tıkla..

08:00

20:00

Mesai Saatleri Ofis Numaralarımız
Müşteri Hizmetleri 444 863
Çağrı Merkezi

0 850 433 45 35

Ofis Hattımız  0 232 265 74 70

Servis Hattımız

0 532 111 35 30

ACIL Servis

0 532 634 24 05

Teknik Destek WhatsApp Hattı

0 532 634 24 05

SATIŞ SONRASI DESTEK HATTI

0 232 261 1 444