Bizi ArayınBizi Arayın...


Demirdöküm Termosifon Servisi

İzmir DEMİRDÖKÜM SERVİSİ

İzmir Demirdöküm servisi olarak 25 yıllık tecrübe ve güven ile siz değerli müşterilerimize Demirdöküm marka tüm kombi ve klimaların bakım onarım montaj ve d montaj gerektiren durumlarında teknik kombi servis hizmeti vermekteyiz. Kurumsal firmamız TSE belgesine sahip özel bir kuruluş olup garanti süresi dolmuş olan Demirdöküm marka buzdolabı , kurutma makinesi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektirikli süpürge, ankastre ürünler ve küçük ev aletleri gibi cihazların teknik servis gerektiren durumlarında arayabilceğiniz tek teknik servistir.

İzmir Demirdöküm servisi profesyonel tecrübeli teknisyenleri konusuna hakim güler yüzlü hizmet veren müşteri temsilcileri ile haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz ulaşabileceğiniz tek adrestir.

Siz değerli müşterilerine her daim etkli ve kalıcı çözümler sunmakta olan servisimiz randevu sistemi ile çalışmaktadır. Sizlerin iletişim numaralaırndan müşteri temsilcilerimize ulaşarak servis kaydı oluşturmanız halinde tam donanımlı araçlar ile hizmet vermekte olan uzman teknisyenlerimiz gün içerisinde adresinize yönlendirir. Servis hizmeti esnasında parça değişimi gerektiğinde tam donanımlı araçlardan gerekli orjinal yedek parçalar temin edilerek siz değerli müşterilerimiz mağdur edilmeden gün içerisin de cihaz sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

İzmir DEMİRDÖKÜM SERVİSİ

İzmir Demirdöküm kombi teknik servisi servis öncesi olduğu gibi servis sonrası da siz değerli müşterilerinin yanında olup vermiş olduğu  tüm servis hizmetlerini + 1 yıl işçilik ve parça garantisi kapsamına alır.

Servisimiz siz değerli müşterilerine her daim en uygun fiyat avantajını sunmakta olan kurumsal firmamız ayrıca sizlere kapıda elden nakit ödeme banka kartları ile ödeme ve ya eft gibi ödeme seçenekleri de sunmaktadır. Siz değerli müşterilerimizin görüş ve önerileri her daim bizlere klavuz olacağının farkındayız. Sizlere vermiş olduğumuz iletişim numaralarından servisimize ulaşarak görüş istek önerilerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

İzmir DEMİRDÖKÜM SERVİSİ BÖLGELERİ