Bizi ArayınBizi Arayın...


Bulaşık Makinesi Kart Tamir Servisi

Bulaşık Makinesi Kart Tamiri İzmir

Bulaşık Makinesi Elektronik Kart Tamir Servisi ile Bulaşık Makinesi her alanında kullanılan elektronik kartların bakım ve onarımı faaliyetlerini teknik serviste veya yerinde gerçekleştirir. 


Eğitimli ve deneyimli personel, en güncel teknik altyapı ilkesiyle faaliyetlerini gerçekleştiren teknik servis birimimiz, kalite bilinciyle çalışmalarını sürdürmektedir. Arıza tespit ve onarımı için iş bilinci taşımayan teknik servislerle çalışmak, çoğu zaman arızası mümkün olan cihazı tamir edilemez hale getirmektedir. “Doğru tespit ve doğru müdahale” ile müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan teknik servisimiz, müşterinin zaman ve maddi açıdan kayıplar vermesinin önüne geçmeye devam edecektir. 


Bulaşık Makinesi Ekran Kardı Tamiri
Bulaşık Makinesi Motor Kartı Tamiri
Bulaşık Makinesi Elektronık Kart Tamiri
Bulaşık Makinesi Beyin Tamir
6 Ay Servis Garantili Onarım

Yıllık Periyodik Bakım Hizmeti

Yedek Parça Temini


Elektronik Kart Tamir Yaptıgımız Markalar;

Arçelik Bulaşık Makinesi Kart Tamiri, Beko Bulaşık Makinesi Kart Tamiri, Lg Bulaşık Makinesi Kart Tamiri, Samsung Bulaşık Makinesi Kart Tamiri, Bosch Bulaşık Makinesi Kart Tamiri, Vestel Bulaşık Makinesi Kart Tamiri, Ariston Bulaşık Makinesi Kart Tamiri, İndesit Bulaşık Makinesi Kart Tamiri, Hotpoint Bulaşık Makinesi Kart Tamiri, Siemens Bulaşık Makinesi Kart Tamiri, Gorenje Bulaşık Makinesi Kart Tamiri, Miele Bulaşık Makinesi Kart Tamiri, Profilo Bulaşık Makinesi Kart Tamiri, Elektrolüx Bulaşık Makinesi Kart Tamiri, Hoover Bulaşık Makinesi Kart Tamiri, Regal Bulaşık Makinesi Kart Tamiri, Altus Bulaşık Makinesi Kart Tamiri, Aeg Bulaşık Makinesi Kart Tamiri,

 

       

Şehir Dışı Gönderileriniz için Üçretsiz Kargo Anlaşma Kodumuz;

İzmir il sınırları dışındaki arızalı Bulaşık Makinesi ürün ve kargo günderileriniz için YURTİÇİ kargo firmasıyla yapılan anlaşmaya göre 250525045 indirimli gönderi kodu ile gönderilerinizi % 60 varan indirim ile tamir maliyetlerinizi daha ekonomik hale getiriyoruz. Türkiyenin teknik servis yüzü olarak gelişen ve büyüyen kadromuzla siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.


EKİKETLER;

Bulaşık makinası kart tamiri fiyatı, Bulaşık makinesi beyin fiyatları, Bulaşık makinesi kartı neden yanar, Beyaz eşya kart fiyatı, Beyaz eşya kart tamiri, İzmir Beyaz eşya kart tamiri, Bulaşık Makinesi Kart Beyin Tamiri