Bizi ArayınBizi Arayın...


Buharla Bakım Servisi

Buharlı Buzdolabı Temizliği

Buzdolapları içerisindeki kaplarda bakteriler, gıda artıkları, sıvı döküntülerden kaynaklı lekeler sık görülür. Mikroorganizmalar gerek buzdolapları gerekse de derin dondurucularda zamanla çoğalabilirler. Vaya derin dondurucunuz buzlanma yapıyorsa, bunlardan kurtulmak için, kazıyarak veya sürterek sert temizlik materyallerin kullanılması tavsiye edilmemektedir. Zira beyaz eşyanıza zarar verebilirsiniz.

Buzdolabı İç Temizliği

Çözüm olarak; Unitekno buharlı temizlik makinelerinin kuru ve sıcak buharı sayesinde, buzdolabı ve derin dondurucularınız da ki istenmeyen lekelerden, dolabınıza zarar vermeden, kurtulabilirsiniz. Bunun için buhar mızrağı aparatı ve lüzum duyulursa uç fırça aparatı buhar hortumunun ucuna takılır ve yukarıdan aşağıya doğru buzdolabının içi buhar uygulaması ile temizlenmeye başlanılır.

Buharlı temizleme makinesi sizleri kir, küf, yağ, gıda artıkları, çürümüş gıdalar, sıvı lekeleri gibi inatçı, istemeyen görüntülerden kurtarır. Bu uygulamadan sonra istenmeyen kokular yerini naturel, doğal bir kokuya bırakır. Dolap altına biriken kalıntıları ise, şayet Unitekno buharlı temizlik makinelerinin vakumlama ünitesi ile birlikte olan modeline sahipseniz, vakumlama yaparak, makinenizde vakumlama ünitesi yoksa mikrofiber temizlik bezi kullanarak temizleyebilirsiniz.

Derin dondurucunuzdaki buzlanmayı buhar mızrağı aparatını kullanarak, direk sıcak buhar uygulaması ile rahatlıkla çözebilirsiniz. Diğer temizlik yöntemlerinin aksine, Unitekno buharlı temizlik makineleri, temizlik ve dezenfeksiyon konusunda çok etkili ve güçlü bir anti- bakteriyel özelliğe sahiptir. Gelişmiş Termal İyonik Sanitasyon (ATIS) teknolojisi ile donatılmış Unitekno buharlı temizlik makinelerimiz, patojenleri ve zararlı bakterileri % 99.9 öldürür.

Unitekno buharlı temizlik makinelerimiz ile kimyasal kullanmadan sadece buhar marifeti ile buzdolabı ve derin dondurucunuzu temizleyip dezenfeksiyonunu yaptığınızdan, çevreyi koruma açısından da güvenli bir temizlik yöntemidir.

Bu sayede dolabınızın içerisindeki gıdalara da zarar vermemiş olursunuz.

Buzdolabı Dış Temizliği

Unitekno buharlı temizlik makineleri sadece buzdolaplarının içini değil, dış temizliğini de mükemmel şekilde yapar. Evinizde özellikle çocuklar etiket, çıkartma, reklam yapıştırmalarını genelde buzdolabı kapısına yapıştırırlar. Başlangıçta parlaklığından dolayı göze hoş gibi görünse de zamanla matlaşır, şekli bozulur, üst kısmı yırtılırak alttaki yapışkan yerinde kalır ve istenmeyen görüntü kirliliği oluşur.

Bu yapışkanlardan kurtulmak çok zor, uğraştırıcı ve rahatsız edicidir. Ama Unitekno buharlı temizlik makinelerimiz sayesinde, hiç bir leke bırakmaksızın, dolabınıza zarar vermeden, saniyeler içerisinde bunlardan kurtulabilirsiniz.

Bunun için buhar mızrağı aparatı ve lüzum duyulursa uç fırça aparatı buhar hortumunun ucuna takılır ve lekenin üzerine uygulanır. Uygulama alanı ilk aldığınız günkü gibi berrak ve yeni görünüme sahip olacaktır. Geri kalan kısımlarda da aynı aparat ile veya el mopunu kullanarak aynı görünümü elde edebilirsiniz.

Dolabınızın kapısını açıp kapamak için, her gün defalarca dokunduğunuz el tutamağına, buharı direk püskürterek oradaki leke ve mikroorganizmaları yok edebilirsiniz.

Tüm bu uygulamalar tamamlandığında buzdolabınızın içi ve dışı, aynı zamanda mikroplardan arınmış ve dezenfekte olmuş olur.

 

 

Servis Kaydı Bırakın

Hesaplı Teknik Servis

Profesyonel Servis

Acil Teknik Servis

 

Arıza Ürün ve Servis Takip için tıkla..

08:00

20:00

Mesai Saatleri Ofis Numaralarımız
Müşteri Hizmetleri 444 863
Çağrı Merkezi

0 850 433 45 35

Ofis Hattımız  0 232 265 74 70

Servis Hattımız

0 532 111 35 30

ACIL Servis

0 532 634 24 05

Teknik Destek WhatsApp Hattı

0 532 634 24 05

SATIŞ SONRASI DESTEK HATTI

0 232 261 1 444