Bizi ArayınBizi Arayın...


İzmir VAİLLANT Kombi Tamir Servisi

İzmir Vaillant Kombi Servisi

    Vaillant Kombi servisi, Vaillant Kombi yetkili servisi, Vaillant Kombi izmir teknik servisi, Vaillant Kombi tamircisi, Vaillant Kombi    İzmir'de Merkez  Vaillant Kombi Servisi olarak Tamir Bakım Montaj Yedek Parça sektöründe hizmet vermekteyiz. İzmir'in bir cok semtine en kısa sürede donanımlı araçlarımızla ve deneyimli Yetkili Servis anlayışıyla hizmetveren Teknisyen Tekniker ve stajyerlerimizle  siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten mutluluk ve memnuniyet duymaktayız YILDIRM TEKNİK  Kurumsal kimliğiyle yıllardır Vaillant markalı ürünlere hizmet vermektedir ve vermeye devam edecektir. Bizlerei 0232 256 7 470 nolu telefondan 0532 634 24 05 nolu Cepten yildirimteknik@msn.com  Mail adresimizden info@yildirimteknik.net ten Servis Çağır Canlı Destek Bizlere ulaşabilirsiniz...


Arıza Ürün ve Servis Takip için tıkla..

08:00

20:00

Mesai Saatleri Ofis Numaralarımız

Müşteri Hizmetleri 444 863
Çağrı Merkezi

0 850 433 45 35

Ofis Hattımız  0 232 265 74 70

Servis Hattımız

0 532 111 35 30

ACIL Servis

0 532 634 24 05

Teknik Destek WhatsApp Hattı

0 532 634 24 05

SATIŞ SONRASI DESTEK HATTI

0 232 261 1 444

 

Vaillant Yedek Parça

Vaillant Yedek Parça. Ürünlerinizin ömrünü uzatmak için ihtiyacınız olan orijinal Vaillant yedek parçalarının temini çok kolay. Bu konuda destek almak ve siparişleriniz bekliyoruz.

Vaillant kombi modelleri olan protherm, leopard, lynx, leon, turbotech, turbomax, VUW, VCW, VCK, Pro, Pro plus, VUI, atmoTEC modelleri ve yedek parça fiyat listesi...


 AtmoTEC pro F22,F23,F24 arızaları Vaillant Kombi servisi, Vaillant Kombi yetkili servisi, Vaillant Kombi izmir teknik servisi, Vaillant Kombi tamircisi, Vaillant Kombi

Kombilerin çalışma prensiplerine bakacak olursak hidrolik, pnomatik, mekanik ve elektrikli sistemler tarafından çalıştığını görürüz.

Mesela kombide baca fanında ki bir problemden dolayı hava prosestadı hava basıncını alamaz ve kontağını kapatamaz. Bundan dolayı da kombi devreye giremez. Buradaki sorun pnomatik, mekanik ve elektriği bir arızadır.

Vaillant AtmoTEC Pro kombinizde dijital ekranda F22,F23,F24 arızalarından birisini gördüğünüzde Atmo TEC Pro kombinizin su basıncı düşmüş demektir. Kombide kuru yanma yani susuz çalışma oluşur. Buda hava dolaşımı pompasına zarar verebilir.

AtmoTEC Pro kombinize su almak için kombinizin sağ alt tarafında su doldurma vanası mevcuttur.Su doldurma vanasını açarak 1,5 bar su alıp tekrar kapatın. Kombiniz 1,5 bar su basıncını gördüğünde çalışacaktır.

Şayet su doldurma vanasını açtınız sisteme su girişini duyuyorsunuz fakat manometre yükselmiyor. İşte bu durum tehlikelidir. Su almayı hemen kapatın. Çünkü manometre arızalı olduğu için aldığınız suyu okuyamıyor ve siz hala su almaya devam ettiğinizde basınç 3 barı geçecek ve emniyet ventilini açacak. Aldığınız su dışarı tahliye olacak.

Başka bir arıza ise; AtmoTEC Pro kombinizde 1,5 bar su var ama kombiniz yine F22,F23,F24 arızalarından birini gösteriyor. Bu durumda kombinizin basınç sondası yani kombiye giren suyun basıncını ölçen basınç okuyucusu arızalı demektir. Yani kombinizde yeterli kadar su basıncı var ama basınç sondası bu basıncı okumuyor olabilir. Ayrıca bu arızanın diğer bir sebebi Elektronik Kart da olabilir. Su basınç sondası su basıncı okur Elektronik Karta sinyalini gönderir fakat Elektronik Kart arızalı olduğu için Atmo TEC Pro kombiniz tekrar F22,F23,F24 arızalarından birini verebilir.


Etiket:

İzmir Vaillant Yetkili Servisi, Aliağa Vaillant Yetkili Servisi, Balçova Vaillant Yetkili Servisi, Bayındır Vaillant Yetkili Servisi, Bayraklı Vaillant Yetkili Servisi, Bornova Vaillant Yetkili Servisi, Buca Vaillant Yetkili Servisi, Şirinyer Vaillant Yetkili Servisi, Çiğli Vaillant Yetkili Servisi, Foça Vaillant Yetkili Servisi, Gaziemir Vaillant Yetkili Servisi, Güzelbahçe Vaillant Yetkili Servisi, Karabağlar Vaillant Yetkili Servisi, Karşıyaka Vaillant Yetkili Servisi, Kemalpaşa Vaillant Yetkili Servisi, Konak Vaillant Yetkili Servisi, Menderes Vaillant Yetkili Servisi, Menemen Vaillant Yetkili Servisi, Narlıdere Vaillant Yetkili Servisi, Seferihisar Vaillant Yetkili Servisi, Selçuk Vaillant Yetkili Servisi, Torbalı Vaillant Yetkili Servisi, Urla Vaillant Yetkili Servisi, Bergama Vaillant Yetkili Servisi, Beydağ Vaillant Yetkili Servisi, Çeşme Vaillant Yetkili Servisi, Dikili Vaillant Yetkili Servisi, Karaburun Vaillant Yetkili Servisi, Kınık Vaillant Yetkili Servisi, Kiraz Vaillant Yetkili Servisi, Ödemiş Vaillant Yetkili Servisi, Tire Vaillant Yetkili Servisi,